به گزارش صبح توس؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی مولوی حقیقی صبح امروز در همایش بصیرت که به مناسبت 9 دی در حسینیه ابوالفضلی خلیل آباد برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب متکی بر توده های مردم با محوریت دین است.

وی با بیان اینکه امام راحل خط بطلانی بر همه انحرافات اعتقادی کشید و بحث اسلام ناب را مطرح کردند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری راه نجات و مبارزه با هرگونه تفکر انحرافی را در اسلام انقلابی می دانند.

رئیس مجمع امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی با تاکید بر اینکه چهل سال ایستاده ایم و در این چهل سال کینه و اجماع جهانی علیه انقلاب اسلامی وجود داشت، تصریح کرد: همه دنیا بلکه ثروت های سرمایه داران در برابر این انقلاب و علیه آن در قالب یک کانون شکل پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه چهل سال مقاومت و پایداری کرده ایم و در میدان نبرد با دشمن جنگیده ایم ولی از تفکر انقلابی و اسلامی خود عقب ننشسته ایم، اذعان کرد: دشمنان که در جنگ تحمیلی نتوانستند پیروز میدان باشند، تمام توان خود را برای ایجاد آشوب و درگیری داخلی و سیاسی در کشور به کار گرفتند و ساز و برگ خود را بسیج کردند تا از این طریق براندازی نظام را بوجود بیاورند.

مولوی با بیان اینکه در سال 88 بسیاری از نخبگان کشور نتوانستند فتنه را تشخیص دهند، عنوان کرد: حادثه 9 دی، نقطه بصیرت، آگاهی، فهم و شعور مردم بود و بصیرت مردم در آن نقطه به تحصیلات و مدرک دانشگاهی بسته نبود بلکه به شعور آنها بسته بود.

وی همچنین افزود: زن و مرد و پیر و جوان در حمایت از رهبری به راه افتادند و بساط فتنه گران را جمع کردند و به نوعی به برخی از مدیران گفتند که شما نالایق در جمع آوری فتنه هستید و ما با حضور خودمان فتنه را جمع می کنیم.

فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه تشریح کرد: ملت حق دارد مطالبات خود را از دولت و مدیران بخواهد و بگوید وضعیت اقتصادی و ناهنجاری های جامعه را حل کنید ولی به هیچ عنوان به ضد انقلاب، فرصت طلبان و فتنه گران اجازه سودجویی نمی دهد.

وی در پایان با بیان اینکه راه نجات از فتنه، بصیرت و اطاعت از ولایت است، خاطرنشان کرد: هر شخصی در هر مقام و مسئولیتی اگر با رهبری زاویه پیدا کند قطعا به زمین خواهد خورد.

انتهای پیام/