به گزارش صبح توس؛ سردار غلامرضا احمدی ظهر امروز در همایش بصیرت‌افزایی بانوان انقلابی و گرامیداشت حماسه یوم‌الله 9 دی در حسینیه امام خمینی‌(ره) مشهد اظهار داشت: نهم دی‌ماه 2 صورت دارد؛ صورت عبرت‌آموز و حماسه ماندگار یک ملت، که باید از آن درس گرفت که این دو صورت حمایت از ارزش‌ها و حرکت پشت سر مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: شهروندان مشهد‌مقدس در حماسه نهم دی 2 روز پی در پی راهپیمایی را برگزار کردند، به‌طوری که هشتم دی‌ماه این راهپیمایی از روبه‌روی دفتر امام‌جمعه مشهد آغاز و در رواق امام خمینی (ره) و با سخنرانی مرحوم آیت‌الله طبسی به پایان رسید. 

فرمانده سابق سپاه قم با اشاره به مسئولیت مسئولان افزود: مسئولان باید در حد سجده در برابر مردم آگاه و عزت‌شناس سجده کنند. تعدادی از ‌فتنه‌گران در مشهد شناسایی شدند و به‌لطف خدا به‌برکت حضور حماسی مردم و بسیج این فتنه‌گری در نطفه خفه شد.

احمدی خاطرنشان کرد: دشمن به دروغ از فرصت به وجود آمده، که این فرصت می‌توانست منشاء قدرت نظام جمهوری اسلامی پشت میز مذاکرات بین‌المللی  شود با ساده‌لوحی بعضی از مسئولان سوء‌استفاده کرد. آیا می‌توان از فتنه‌ای که نظام جمهوری اسلامی را تا لب پرتگاه برد فراموش کرد؟

انتهای پیام/