به گزارش صبح توس؛ محمدرضا کلایی در مراسم تکریم تقی زاده خامسی شهردار سابق مشهد و معارفه خود به عنوان شهردار جدید این کلانشهر که با حضور معاون وزیر کشور، سرپرست استانداری خراسان رضوی، رئیس و اعضای شورای شهر و تعداد زیادی از مسئولان و چهره های برجسته سیاسی و هنری برگزار شد، افزود: برای رفع مشکلات و توسعه شهر به گفتگوهای بین نسلی، بین بخشی و سازمانی نیاز داریم زیرا گفتگو کم هزینه ترین و موثرترین راه است.

وی با تقدیر از حسن توجه شورای شهر مشهد برای انتخاب وی به عنوان شهردار مشهد اظهار کرد: امیدوارم با کمک و یاری خداوند و توجه حضرت رضا(ع) با تلاش و برنامه ریزی پاسخگوی اعتماد شورا و توسعه عادلانه شهر مشهد باشیم.
کلایی اضافه کرد: زمانی که بحق انتخاب شدنم به عنوان شهردار مشهد مطرح شد به قرآن مراجعه کردم که اول صفحه آیه 96 سوره اعراف آمد و دلم مطمئن و گامهایم استوار شد.لذا اطمینان دارم با کمک همکاران و همشهریانم دوران پر از امیدی را رقم بزنیم.

شهردار مشهد ادامه داد: شهر مشهد دارای ظرفیت های بسیاری است و فضای کار برای همه وجود دارد.

وی تصریح کرد: برای رفع مشکلات و از میان رفتن شکاف ها باید وارد گفتگو شویم زیرا می خواهیم بیشترین خدمت را به شهروندان و زائران ارائه دهیم .

وی با بیان اینکه در این راه نیاز به پیش قدم داریم، اظهار کرد: در این راه من و همکارانم پیش قدم خواهیم بود تا از طریق گفتگو،شفافیت و پاسخگویی شکاف ها را از میان برده و زخمها را التیام بخشیم و مشهد را به جایگاه خود برسانیم.

کلایی گفت: از همه مردم، کارشناسان، نخبگان، سازمانها، نهادها که وظیفه خدمات رسانی را به شهروندان و زائران دارند می خواهم که ما را در راه خدمت بهتر یاری کنند.

انتهای پیام/