به گزارش صبح توس؛ امین‌الله مظلوم در جلسه تعامل سپاه و نیروی انتظامی در خصوص برگزاری گشت‌های امنیت محله با اشاره به دشمنی‌های نظام سلطه و ناکامی‌های آن‌ها در مقابله با نظام اسلامی اظهار داشت: دشمنان تمام تلاش خود را بر این موضوع متمرکز کرده‌اند تا با سو استفاده از شرایط اقتصادی موجود در کشور تصویری از ناکارآمدی نظام اسلامی در جهان منعکس کنند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه هیچ انقلابی تاکنون در جهان نبوده که در آستانه چهل‌سالگی بر همان آرمان‌های اولیه استوار باشد تصریح کرد: دشمنان برنامه‌ای را از ابتدای سال گذشته آغاز کرده‌اند تا با خیال خام خود جمهوری اسلامی وارد چهل‌سالگی نشود.

مظلوم همچنین با بیان اینکه از دیگر نقشه‌های دشمن بزرگنمایی اتفاقی کوچک در گوشه‌ای از کشور و تبدیل کردن آن به تیتر رسانه‌ها برای مدت‌زمان طولانی است ادامه داد: این دست اتفاقات هرروزه و به‌وفور در کشورهای غربی رخ می‌دهد اما سانسور رسانه‌ای شدید غرب اجازه انتشار آن را نمی‌دهد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سبزوار با اشاره به لزوم هماهنگی بین نیروهای نظامی و انتظامی در خصوص ایجاد امنیت و برخورد با مجرمین و برهم زنندگان نظم عمومی تأکید کردهماهنگی‌های با استفاده از ظرفیت‌های قانونی موجود می‌تواند نقش مؤثری در حفظ امنیت جامعه داشته باشد.

 

وی همچنین با تشریح این موضوع که هماهنگی‌های لازم در خصوص این تفاهم‌نامه در سطح کلان و کشوری انجام‌گرفته عنوان کرد: ظرفیت بسیج برای تقویت احساس امنیت در کشور باید استفاده شود.

 

سید محمد هاشمی فرمانده نیروی انتظامی سبزوار نیز در این جلسه با بیان اینکه اعتقادداریم بسیج ظرفیتی است که می‌تواند در تمام عرصه‌ها نقش مؤثر داشته باشد ادامه داد: در حال حاضر مشکلات اقتصادی و اجتماعی مبتلابه‌جامعه است که باید با تصمیم‌گیری هوشمند و به‌جا میدان را به دشمن ندهیم.

 

وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی بیش از هر چیز نیازمند قانون هستیم تأکید کرد: رعایت دقیق قوانین بسیاری از مشکلات ما را در زمینه‌های اقتصادی از قبیل قاچاق کالا برطرف خواهد کرد.

 

هاشمی همچنین به عرصه فضای مجازی اشاره کرد و فزود: متأسفانه ما نتوانستیم از این میدان  به نفع خود استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/