به گزارش صبح توس؛  جواد اصغری با اشاره به لزوم مشارکت شهروندان در امور مرتبط با مسائل شهری، توسعه و نگهداری فضای سبز، اظهار کرد: در همین راستا طی برنامه‌ریزیهای انجام شده به منظور افزایش مشارکت و تسهیل کاشت رایگان درخت، شهروندان می‌توانند با مراجعه به ادارات فضای سبز یا فرهنگی این منطقه، درخواست‌های خود را درخصوص این موضوع ارائه کنند.
وی ادامه داد: پس از بازدید و بررسی کارشناسان فضای سبز، در صورت وجود قابلیت کاشت، کاشت درخت و حتی احداث باغچه صورت پذیرفته و در صورت نگهداری مطلوب از مزایای تشویقی برخوردار می‌شوند .
اصغری با تاکید بر لزوم توجه همگانی به توسعه فضای سبز شهری، گفت: با توجه به افزایش بی‌رویه آلاینده‌ها، آلودگی‌های زیست محیطی و آلودگی‌های هوای شهرها بخصوص کلان شهرها باید از فضای سبز موجود به خوبی نگهداری کنیم و همواره برای توسعه فضاهای سبز تلاش مضاعف داشته باشیم.
شهروندان علاقه‌مند به شرکت در این طرح می‌توانند درخواست‌های خود را به اداره فرهنگی «نبش خیام جنوبی35» یا اداره فضای سبز این منطقه « بلوار ارشاد، ارشاد 1» یا دبیرخانه شورای اجتماعی محلات ( بلوار بعثت – نبش ناصرخسرو شمالی - دفتر فرهنگی ) ارائه کنند .
 انتهای پیام/