به گزارش صبح توس؛ وحید قربانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی جلسه اخیر گزارش اجرای قانون هوای پاک در چارچوب طرح محدوده کاهش آلودگی هوای شهرمشهد وهماهنگی ها و اقدامات صورت گرفته ارائه شد.
 سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری عنوان کرد: در این جلسه ضمن تاکید برمواردی از جمله استفاده حداکثری از ظرفیت دوربین های ثبت تخلف ، هوشمندسازی ، اطلاع رسانی محیطی و رسانه ای و... مقرر شد طرح با هماهنگی شهرداری مشهد، پلیس راهور و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اجرایی شود.

قربانی درباره خدمات رسانی شرکت واحد اتوبوسرانی به خارج از محدوده شهر مشهد نیزاعلام کرد : با توجه به اینکه تعدادی از روستاها و مراکزجمعیتی خارج از محدوده مشهد توسط سازمان اتوبوسرانی خدمات رسانی می شوند، شورای همتا با استفاده از اختیارات قانونی خود مقرر کرد به صورت موقت، اتوبوس های درون شهری بدون ارائه صورت وضعیت در خارج از محدوده خدمات رسانی کنند.
دکترقربانی درعین حال افزود : سیاست اصولی شورای همتا، زمینه سازی  برای به کارگیری و ساماندهی شرکت های خصوصی حمل و نقل برای خدمات رسانی به خارج از محدوده شهرمشهد است که در این زمینه لازم است پیگیری لازم معمول شود.

وی  همچنین درباره مدیریت پارک هسته حاشیه ای معابرنیز گفت: با توجه به ماده 15قانون جرایم رانندگی در این زمینه تصمیماتی اتخاذ شد.

انتهای پیام/