به گزارش صبح توس؛ سه تیم سه‌نفره شامل؛ دو تیم انیمیشن‌سازی و یک تیم بازی‌سازی اندرویدی از خراسان رضوی صبح امروز رقابت خود را در نخستین رویداد کشوری تولید محتوای دیجیتال سازمان فضای مجازی بسیج آغاز کردند.

حسین اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: در نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال سازمان فضای مجازی بسیج ۳۰۰ تیم سه‌نفره از ۳۰ استان کشور در سه رشته انیمیشن‌های دوبعدی، بازی‌سازی اندرویدی و همچنین نرم‌افزار اندرویدی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی افزود: در این رقابت‌ها که از ساعت ۹ صبح امروز آغازشده تیم ها با سه موضوع متفاوت که توسط سردار  غریب‌پرور اعلام‌شده در مدت ۴۸ ساعت یعنی ساعت ۹ صبح روز شنبه باید ایده‌های خود را به محصول برسانند.

اسدی بیان کرد: در این رقابت‌ها داوران در رشته‌های مختلف محصولات را داوری خواهند کرد و در کنار داوری مشاورانی نیز حضور دارند که به تقویت ایده‌ها و تولیدات کمک می‌کنند.

وی به اهداف این رویداد اشاره داشت و افزود: در این رویداد بسیج به‌صورت کلان توان تخصصی نیروهای خود را ارزیابی می‌کند و در ادامه هم‌افزایی بین نیروها صورت می‌گیرد، ضمن آنکه فضای رقابتی و انگیزشی ایجادشده است.

مسئول تیم های اعزامی از خراسان رضوی دیگر هدف این رویداد را ارتقای توان دانش بین تیم ها عنوان کرد و افزود: در کنار این رقابت‌ها تیم ها ضمن ارتقای دانش خود در کنار مشاوران و اساتید بزرگی که در این رشته حضور دارند فضای مهارتی را افزایش می‌دهند که زمینه برنامه‌ریزی‌های آینده برای مدیران فضای مجازی بسیج را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/