حجت‌الاسلام محمد بختیاری در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با تأکید بر اینکه ۱۳ آبان امسال از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، اظهار کرد: به خاطر عملکردی که استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا داشته، ۱۳ آبان امسال از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

امام‌جمعه سرخس افزود: امروز نوع استکبارستیزی ملت ایران به سایر مناطق دنیا تسری پیدا کرده و در واقع امسال آمریکا از هرسال دیگر منزوی‌تر شده و مردم جهان در حال رسیدن به بصیرت و شناخت کامل از آمریکا هستند.

 

وی تصریح کرد: ضروری است در ایران اسلامی که به‌عنوان اصل و ریشه و پایگاه اصلی استکبارستیزی در دنیا شناخته می‌شود، مردم ما منسجم‌تر و باشکوه‌تر از هرسال در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان شرکت کنند و بار دیگر با انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری و شعار اصلی انقلاب که «استکبارستیزی» است، تجدید پیمان کنیم.

 

حجت‌الاسلام بختیاری در ادامه با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه نظام اسلامی بیان داشت: «الاسلام یعلو و لا یعلی علیه»؛ قطعاً اسلام و مسلمانان در تمامی عرصه‌ها پیروز هستند و نظام و انقلاب ما به اهداف عالیه خودش در حال دست یافتن است.

 

امام‌جمعه سرخس با تأکید بر اینکه در جنگ اقتصادی هم قطعاً بازنده استکبار است، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایطی که امروز بر کشور حاکم شده و کشورهایی که هم‌پیمان جمهوری اسلامی هستند و حمایت خودشان را اعلام کردند، شاهد شکست استکبار در این جنگ خواهیم بود و آثار شکست را هم امروز مشاهده می‌کنیم.

انتهای پیام/