به گزارش صبح توس؛ سرهنگ ابراهیم قربان زاده، سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی صبح امروز در آیین معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان خوشاب اظهار کرد: با وجود بیش از 900 کیلومتر مرز مشترک خراسان رضوی با کشورهای افغانستان و ترکمنستان بر مبنای نظرسنجی ها 87 درصد مردم استان از امنیت عمومی و داخلی رضایت دارند.

وی گفت: خراسان رضوی هم مرز با کشور افغانستان است که با تولید بیش از 85 درصد مواد مخدر جهان، بزرگترین تولید کننده مواد مخدر محسوب میشود.

قربان زاده افزود: با وجود همسایگی با کشوری که منشا آسیب های اجتماعی و محل عبور مواد مخدر به سایر کشورهای جهان است امنیت در خراسان رضوی و مرزها شرقی بطور کامل برقرار است.

وی گفت: با تلاش مرزبانان و غیور مردان نیروی انتظامی و دیگر نیروهای امنیتی و اطلاعاتی تهدیدی از طریق مرزها احساس نمی شود.

سرهنگ قربان زاده همچنین با اشاره به فراخوان سایت ها و تجمعات ناآگاهانه در برخی شهر های کشور در ماههای گذشته گفت: با پیش بینی ها و آمادگی مطلوب هیچ دغدغه امنیتی در شهرستانهای خراسان رضوی وجود ندارد.

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: نیروی انتظامی با همدلی و همکاری همه دستگاههای اجرایی و با استفاده از ظرفیت های بسیج و اقشار مختلف مردم تلاش می کند ،امنیت را تامین می کند.

در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات سرهنگ علی مرادی علی آبادی ، سرهنگ حسن آشیانی بعنوان فرماندهی  انتظامی جدید شهرستان خوشاب معرفی شد.

انتهای پیام/