به گزارش صبح توس؛ به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام سیدجلال حسینی معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی عنوان کرد: ویژه برنامه‌های شهادت مظلومانه طفل سه ساله حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع)، حضرت رقیه(س) در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه 22 و 23 مهرماه و در سه نوبت در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
وی افزود: این برنامه‌ها در شب و شام شهادت حضرت رقیه(ع) از ساعت 17:30 تا 20 و در روز شهادت آن حضرت از ساعت 9:30 تا 12:30 در رواق امام خمینی(ره) و در رواق حضرت زهرا(س) ویژه بانوان برگزار می‎شود.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: در این برنامه‌ها حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صالحی‌خوانساری در شب و شام شهادت حضرت رقیه(س) و حجت‌الاسلام و المسلمین محمود معرفت در روز شهادت آن حضرت به ایراد سخن می‌پردازند و در ادامه مداحان و ذاکران اهل بیت‌ عصمت و طهارت(ع) جعفر ملائکه، محمد گلابگیر، محمد عابدی‌ها، امیر کردي، سیدحمید کهربایی و مهدي رسولی به مرثیه‌سرایی و عزاداری حضرت رقیه(س) می‌پردازند.
حسینی تصریح کرد: ویژه برنامه‌های حلقه معرفت نیز در این روز به مناسبت شهادت حضرت رقیه(س) با موضوع تاریخ کربلا و حضور این بانوی سه ساله برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/