به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد ضمن گرامیدان هفته ناجا با بیان اینکه 13 مهر به عنوان روز نیروی انتظامی و آغاز هفته ناجا نامگذاری شده است، اظهار داشت: سلامتی و امنیت دو نعمت هستند که قدر و جایگاه آن ها در نزد مردم نیز مغفول مانده است.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ارکان های حفظ اقتدار کشور و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: 8 هزار شهید در دوران دفاع مقدس و 5 هزار شهید نیز بعد از دفاع مقدس در راه تامین امنیت کشور تقدیم نظام و انقلاب شده است.

خطیب جمعه خلیل آباد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی وظیفه خود را تا به امروز به نحو احسن به سرانجام رسانده است، تصریح کرد: پلیس پیشگیری، پلیس راهور، پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس فتا، پلیس بین المللی و... در راستای تامین امنیت کشور در عرصه های مختلف تلاش می کنند.

وی همچنین در ادامه ضمن تسلیت شهادت امام سجاد (ع) پیام رسان عاشورای حسینی، اذعان کرد: کربلای امام حسین (ع) دارای دو بخش و دو فصل بوده که فصل اول آن شامل دهه اول محرم که متعلق به امام حسین (ع) و فصل دوم آن بعد از عاشورا و متعلق به امام سجاد(ع) و حضرت زینب (س) است.

ناهیدی در پایان با بیان اینکه امام سجاد (ع) 32 سال در مدینه و در شرایط بسیار سختی حضور داشتند، عنوان کرد: در این مدت با توجه به شرایط سختی که برای تبلیغ دین و تبیین قیام عاشورا وجود داشت بهترین راه دعا برای  این امر بود که امام سجاد (ع) نیز در این مدت نسبت به این امر اهتمام داشتند.

انتهای پیام/