به گزارش صبح توس؛  سردار یعقوبعلی نظری ظهر امروز در حاشیه بهره برداری از پروژه های قرارگاه پیشرفت و ابادانی زاوه در جمع مردم دهستان ساق اظهار داشت: هر اقدامی با حضور و مشارکت مردم ثمر بخش است و اگر می بینید که فرزندان شما در قرارگاه پیشرفت و ابادانی اینجا حضور دارند تنها برای هدایت، حمایت و انتقال تجربیات است و بی شک موفقیت و پیشرفت متطقه در عرصه های مختلف مستلزم مشارکت همه مردم است.

 

وی به ناامنی های اواخر دهه ۷۰ در ارتفاعات زاوه اشاره کرد و افرود: در آن زمان هم اگر مردم و بسیجیان به صحنه نمی امدند و دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی را همراهی نمی کردند نمی توانستیم امنیت را برقرار کنیم.

 

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته اهواز، این اقدامات دشمن و مزدورانش را در پی به چالش کشیدن امنیت در کشور عنوان کرد و افزود: امروز دشمن طاقت دیدن اقتدار و امنیت در نظام اسلامی ایران را ندارد و سعی می کند به طرق مختلف آن را به چالش بکشاند.

 

نظری خاطر نشان کرد: امروز نعمت امنیت در جمهوری اسلامی ایران نیاز است تا لحظه به لحظه برای این امنیت مکرر و مستمر شکر گذاری شود.

 

فرمانده قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه بیان کرد: امروز هم در حوزه اشتغال و اقتصاد نیازمند مشارکت و همراهی مردم در صحنه نبرد اقتصادی هستیم و همه باید به میدان بیاییند زیرا موفقیت بدون مشارکت مردم حاصل نمی شود.

 

وی افزود: برای پیشرفت در حوزه اشتغال باید اراده ها را در حوزه کشاورزی و به تبع آن تولید را ارتقا دهیم و از سوی دیگر اشتغال خانگی را نیز توسعه دهیم و همه این اقدامات نیازمند یک پیشتاز و پیش قراول است تا همه مردم با مشارکت و همراهی منطقه خود را آباد کنتد.

انتهای پیام/