به گزارش صبح توس؛مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی از حضور حماسی مردم مشهد در برنامه تشییع شهدای گمنام و مدافع حرم با انتشار پيامي تشكر كرد.

بسم رب‌الشهداء و الصدیقین.


«وَ لاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ»


درود و سلام به شهدای هشت سال دفاع مقدس و 9 شهید گمنام و 2 شهید مدافع حرم که در آستانه سالگرد هفته گرانقدر دفاع مقدس و همزمان با ایام عاشورای حسینی(ع) مانند زمان جنگ فرمانده و جلو دار تحقق شعار زیبای "همه یک لشکریم" شدند و فضای شهر و دیارمان را با حضور خود ،عطراگین نمودند و حال و هوای معنویت و همدلی را در دیارمان زنده کردند .
امروز، در حماسه‌ای عاشورایی، با وحدت و اتحاد تحتِ شعار پرمحتوای #همه_یک_لشکریم ، دوباره دوشِ مردمان غیور و سرافراز شهر حماسه و شهادت، فرش عرشیانِ آسمان شد و آسمان را به دوش کشیدند. 
همه آمده بودند، از پیر و جوان، مرد و زن، کودک و نوجوان و از همه قشرها تا فرزندان قهرمان خود، این حافظان امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را باشکوه تمام بدرقه نمایند.
در برابر این حماسه‌های مردمی، که با تلاش و همت جوانانی مخلص و متعهد در ستاد مردمی تشییع شهدای گمنام دفاع مقدس و با همراهی بی‌‌نظیر دستگاه‌های دولتی، نظامی و شهری به تحقق پیوست، باید سجده شکر به جای آورد.
 اینجانب، به نمایندگی از تمام مقامات مسئول، از تمامی مردم عزیز شهر که به شعار " همه یک لشکریم" لبیک گفتن و در برنامه حضور یافتند، و از تمامی عزیزان ستاد مردمی تشییع شهدای گمنام خراسان رضوی، برادران عزیز در سپاه امام رضا(ع)، عزیزان خدوم راهور، یگان ویژه و معاونت انتظامی استان خراسان رضوی، عزیزان پرتلاش و شهید پرور در بخش‌های مختلف شهرداری مشهد، صدا وسیما و سایر دستگاه‌های همراه تشکر می‌کنم و توفیق روز افزون در مسیر انقلاب و شهدا را از خداوند متعال برای آن عزیزان درخواست دارم. 
 همچنین لازم است در ارائه برخی مطالب دقت نظر بیشتری شود تا به صورت تمام و کمال، محقق کننده همان شعار محوری و زیبای "همه یک لشکریم" باشد و همه در قول و عمل اثبات کنیم که یک لشکریم.
خداوند همگان را توفیق خدمت خالصانه به نظام مقدس اسلامی در سایه سار ولایت، عنایت فرماید تا فردای قیامت شرمنده شهیدان سرافرازمان نباشیم.

سرتیپ دوم پاسدار
اکبر نجاتی 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی
و رییس ستاد تشییع و تدفین شهدای گمنام استان خراسان رضوی