به گزارش صبح توس؛ عباس نظافتی در جمع خبرنگاران شهرستان بردسکن اظهار داشت: از یک دستگاه کامیون اسکانیا که از استان های جنوبی به سمت بردسکن در حرکت بود مقدار ۶۶ کیلو و ۶۵۰ گرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: این کامیون که دارای بار برنج بوده توسط مأموران اکیپ مواد مخدر شناسایی و پس از بازرسی کامل مقدار بیش از ۶۶ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی کرده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی بردسکن افزود:فرد متخلف که ۳۷ سال سن دارد به همراه شاگرد خودش که ۲۶ سال سن داشت جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

3 فقره سرقت در کارنامه سیاه سارق حرفه‌ای در بردسکن

وی همچنین در ادامه با اشاره به دستگیری سارق حرفه ای در بردسکن خبر داد و تصریح کرد: تیم گشت کلانتری مرکزی این شهرستان، هنگام کنترل حوزه استحفاظی خود به‌ حرکت و رفتار راننده یک دستگاه موتور سیکلت هوندا مشکوک شد که با استعلام شماره پلاک این وسیله، موتور سیکلت نیز سرقتی از کار درآمد.

نظافتی با بیان اینکه مأموران انتظامی پس از دستور ایست و بازرسی، راکب موتور با سرعت متواری شد، اذعان کرد: مأموران انتظامی در تحقیقات بعدی خود با توجه به‌ سرنخ‌های به ‌دست آمده، راننده فراری موتورسیکلت را شناسایی، با هماهنگی مقام قضایی او را در محل اختفایش واقع در یکی از روستاهای این شهرستان دستگیر کردند.

وی با تأکید بر اینکه یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه از سارق حرفه ای کشف و ضبط شد، عنوان کرد: متهم در بازجویی‌های علمی پلیسی به یک فقره سرقت موتورسیکلت از یکی از شهرستان‌های هم‌جوار و به ‌دو فقره سرقت احشام از روستاهای منطقه اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی بردسکن همچنین در پایان تشریح کرد: متهم دستگیر شده 23 ساله بوده و اعتیاد شدید به مواد افیونی دارد، پس از سیر مراحل قانونی با صدور حکم قضایی روانه زندان شد.

انتهای پیام/