محسن حسن زاده مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بجستان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس سخنان سردار سلیمانی را بسیار بجا و در موقعیت کنونی بسیار موثر و راهگشا خواند و اظهارکرد: پیرو سخنان سخیفی که رییس جمهور امریکا مطرح کردند، سردار سلیمانی، جواب کوبنده ای به این اراجیف دادند که جا دارد ضمن محکوم کردن حرف های ترامپ، حمایت خودمان را از سردار سلیمانی اعلام کنیم.

 

وی ادامه داد: همانطور که سردار سلیمانی هم اشاره فرمودند امروز در جامعه همه مردم متوجه شدند که امریکا قابل اعتماد نیست و درک کردم از این موضوع وحدتی در جامعه ایجاد کرده واست، دشمن از وحدت بوجود آمده هراس دارد.

 

حسن زاده به سیاست هاس خصمانه و غلط امریکا در قبال ایران پرداخت و تصریح کرد: سیاست  آمریکایی‌ها برای ما روشن و واضح است، سیاست امریکا اینست که اگر طرف مقابلشان یک قدم عقب نشینی کند امریکایی ها چند قدم پیشروی خواهند کرد در مقابل چنین سیاستی ایستادگی جواب میدهد.

 

وی اضافه کرد: لفاظی کردن هم جزء سیاستهای آمریکایی‌هاست، ولی ما این را می دانیم و ظرف چهل سال تجربه کردیم که این لفاظی ها نشانه عجز و ترس امریکا از ملت ایران است.

 

 مسئول بسیج دانشجویی بجستان ضعف را عاملی بر جری‌تر شدن دشمن دانست و اذعان کرد: در طول تاریخ این را به عینه دیده‌ایم که اگر کشوری مخالف امریکا و ضعیف باشد مطمئنا به آن کشور حمله می کنند و دست به جنایت می زنند همچون لیبی، عراق، افغانستان ویتنام.

 

حسن زاده ادامه داد: ولی اینها خودشان هم می دانند که اگر در مورد ایران، غلطی از اونها سر بزند، تاوان سختی خواهند پرداخت. همانطور که در عراق و سوریه و یمن و امثالهم، سیلی سختی از جمهوری اسلامی خورده اند.

 

مسئول بسیج دانشجوی بجستان خاطرنشان کرد: با توجه به این تفاسیر و مطالبی که مطرح گردید ما هم به پیروی و در حمایت ازسردار سلیمانی به این قمارباز کاباره‌ای میگوییم امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند همانطور که چهل سال، نتوانسته است.

 

انتهای پیام/