هاجر چنارانی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس با اشاره به اهمیت مقوله عفاف و حجاب تصریح کرد: با توجه به اینکه امام علی (ع) می‌فرمایند فرزند زمان خویش باشید، امروز اجازه نمی‌دهیم فرهنگ عفاف و حجاب که از حضرت زهرا (س) به جمهوری اسلامی و این مملکت کهن رسیده دستخوش فتنه‌های دیگران شود.
وی تصریح کرد: اقداماتی که منافی عفت و عفاف عمومی جامعه و در فضاهای حقیقی و مجازی روی می‌دهد را محکوم می‌کنیم ولی نباید همه مشکلات جامعه را منحصراً به این موضوع بپردازیم.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این نکته که الگوهای جامعه اسلامی را نباید فقط عفاف و حجاب دانست، خاطرنشان کرد: خیلی از کسانی که ادعای حکومت اسلامی دارند و انحراف‌هایی در آن‌ها دیده می‌شود باعث شده‌اند در دیگر قسمت‌ها نتوانیم صحبت کنیم.
چنارانی بیان داشت: اگر قرار است مبارزه با بی‌حجابی و بدحجابی باشد باید در کنار آن در همه قسمت‌ها مبارزه با فساد صورت پذیرد، مخصوصاً این مبارزه باید در مسائل اقتصادی بسیار شدید و قوی باشد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه عنوان داشت: همه موضوعات را باید برابر بررسی کنیم و نباید منحصراً به عفاف و حجاب بپردازیم.
وی با اشاره به فسادهای اقتصادی گفت: اولویت اول کشور، فسادهای اقتصادی است و این فسادها در جوانان ما باعث شده انگیزه‌ها از بین برود و جوانان را از ادیان دور کند.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در نیشابور با اشاره به وظیفه مسئولان قضایی کشور تأکید کرد: مسئولان قضایی باید برخوردها را داشته باشند، سلامت مسئولان در رأس کار می‌تواند دیدگاه‌ها را بهبود بخشد به شرطی که آن‌ها نیز درست رفتار کنند.

انتهای پیام/