به گزارش بجستان نیوز،‌ حسین وحیدی امام جمعه بجستان، درخطبه های نماز جمعه ضمن توجه به مناسبت تخریب بقاع متبرک مدینه منوره توسط وهابیون سعودی اظهار کرد: وهابیون از دهه ۱۲ که تقریباً شروع به کارکردند در ابتدای کار فرازوفرودهایی را داشتند و در مراحل اخیر یک سری جنایت‌هایی را کردند که ازجمله تخریب مزارهای متبرک را داشتند آن طور که در یک حمله حدود ۱۰ هزار نفر مسلمان کشتند

 

وی در ادامه ضمن توجه به انجام ماموریت های ترور به دست منافقین ادامه داد و گفت: منافقین ۱۷ هزار نفرمسلمان، از رده‌های بالای مسئولیت را ترور کردند یعنی گاهی یک بقال که در مغازه خود یک حجله شهید نصب‌کرده بود به جرم حجله شهید وارد مغازه می‌شدند و ترور می‌کردند

 

وی عنوان کرد: ترورهای انقلاب اسلامی از شهدایی چون شهید بهشتی،‌شهید رجایی،‌شهید باهنرو مقام معظم رهبری شروع شد و بااین‌همه توطئه‌ ۱۰ سال حضرت امام خمینی و ۳۰ سال امام خامنه‌ای این نظام را استوار نگه‌داشته‌اند و در طول همین ۳۰ سال حرف منافقین این بود که طول عمر نظام جمهوری ۱۷ روز یا حتی ۶ ماه خواهد ماند، غافل از اینکه چهل سال این انقلاب همچنان مقاوم و روزبه‌روز بر مقاومت و شجاعت و عزت و عزمت اسلام افزوده است.

 

وی ضمن اشاره به فتنه ۸۸ اذعان کرد: در ۸ روز فتنه ۸۸ امریکا علناً وارد میدان شد و اعلام پیروزی کردن و تبریک گفت ولی در ۸ سال جنگ بین ایران عراق آیا وارد میدان شد و تبریک بگویید؟ و بگوییم چه کسی بود که فتنه ۸۸ رو جمع کرد و با ورق زدن کتاب ۳۰ سال انقلاب شما یک روز را بدون توطئه نمی‌بینید، ومنافقین دل خود را به تحریم‌ها خوش نکنند.

 

وی ضمن توجه مذاکرت سال های اخیردامه داد: فلسطین و لبنان و عراق با آمریکا مذاکره کردند، ولی چه شد؟ کودکان فلسطینی کشته نمی‌شوند؟ و بدانیم با عراق مذاکره انجام شد ولی چه به سرش صدام را آورد آمریکا،‌ مگر لیبی مذاکره نکرد.

 

حسین وحیدی امام جمع بجستان تصریح کرد: ‌مذاکره و رابطه مانع فشار آوردن و تهدید و بدجنسی کردن و افزون‌طلبی نیست، مذاکره مشکلی را حل نمی‌کند،‌ دولت آمریکا صریحاً با نظام جمهوری اسلامی، هویت اسلامی، ایمان اسلامی و ایمان مردم مخالف است.

 

امام‌جمعه بجستان اظهار کرد: صحبت های امروز آمریکا تهدید اسلام است، و ایمان مردم،‌ عزت اسلام یک بحث خصوصی و جزئی نیست و اگر کسی با آمریکا مذاکره کند دیوانگی ست.

 

وی ادامه داد: ‌یک سری شاخص‌های مشترک بین امام و رهبری بود که نظام استوار مانده اگرنه نظام شکست‌خورده بود ابتدا برخورد شجاعانه و فعال با دشمنان نظام اسلامی و دوم پرهیز از هیجان‌زدگی و ناشی از احساسات و مدیریت کردن یک جامعه اسلامی در طول ۳۰ سال با مدیریت و عقلانیت.