به گزارش صبح توس؛ ولی اله غلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان خلیل آباد در تشريح عمليات غافلگيرانه ماموران مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی و ماموران انتظامي شهرستان خليل آباد، اظهار داشت: پليس در اين عمليات ضربتي و با اقدام اطلاعاتي و رد زني هاي گسترده، به سرنخ هايي از قاچاق محموله مواد افيوني از استان هاي جنوبي كشور به خراسان رضوي و کاشمر دست يافت.

فرمانده انتظامي شهرستان خلیل آباد همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: تيم هاي مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران انتظامي شهرستان خليل آباد، با كمين در مسير تردد قاچاقچيان، خودرو کامیون اسکانیا حامل مواد افيوني را شناسايي و در تعقيب و گريز پليسي، اين خودرو را متوقف كردند.

وی با بیان اینکه در بازرسي از خودرو کامیون  150 کیلو تریاک کشف شده و 2 سوداگر مرگ دستگير شدند، تصریح کرد: در این عملیات یک دستگاه کامیون و یک دستگاه خودرو سواری 405 توقیف شد.

غلامی با بیان اینکه تحقيقات در اين باره ادامه دارد و برای متهمان پرونده تشکیل شد، اذعان کرد: مبارزه با مواد مخدر یکی از اولویت های اصلی انتظامی خلیل آباد است و ماموران در این راه تمام تلاش خود را به کار خواهند بست و برخورد نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر قاطع خواهد بود.

انتهای پیام/