به گزارش صبح توس؛ سیدعلیرضا آوایی صبح امروز در جلسه شورای اداری که در محل فرمانداری تربت‌جام برگزار شد، اظهار کرد: بیشترین آمار شکایات مردمی از قضات مربوط به اخلاق آنان است نه احکام صادره.

سیدعلیرضا آوایی با اشاره به مطالبات مردم گفت: مطالبات مردم نسبت به نظام و سایر بخش‌ها به‌حق است اما خودتان را جای دولت بگذارید.

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس تصریح کرد: مدیران اجرایی نباید از دفاع مقدس، خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان غفلت کنند و یادمان نرود که آنان در شرایط جنگ چه خدمت بزرگی به کشور و ملت کردند و احترام به مجاهدان فی‌سبیل الله یک دستور است.

آوایی با اشاره به برخورد مدیران و کارکنان با ارباب رجوع خاطرنشان کرد: باید بپذیریم که در برخورد با ارباب رجوع گیر و مشکل داریم و برخی رفتارها مردم را آزار می‌دهد. مردم در مراجعه به سازمان‌ها باید احساس کنند که دلسوز و پناهی دارند و این توقع زیادی نیست.

وی تاکید کرد: همه نیازمندی‌ها را نمی‌توانیم تامین کنیم اما می‌توانیم بخشی را پاسخگو باشیم و مابقی را با محبت جبران کنیم. باید طوری خدمت کرد که اگر روزی پستمان تمام شد شرمنده مردم نباشیم.

وزیر دادگستری بیان داشت: باید فرهنگ رعایت شان مردم را  باور داشته باشیم که به مراتب بیش از مشکلات اقتصادی مردم را کلافه خواهد کرد و موظفیم در هر پستی که قرار داریم با استفاده از ظرفیت‌ها جواب مردم را درست بدهیم.

سیدعلیرضا آوایی تاکید کرد: فلسفه وجودی دولت‌ها تامین یک زندگی مرفه، حیات طیبه، با رفاه و با معنویت برای مردم است و کارگزاران کارشان این است.

وی ادامه داد: همه باید کنار هم باشیم زیرا دشمن مشترک داریم و در این شرایط حق نداریم به روش‌های مختلف بین خودمان اختلاف ایجاد کنیم و باید معیار و محوری که رهبری برایمان تعیین کرده ادامه دهیم و جلوتر از قانون حرکت نکنیم.

انتهای پیام/