به گزارش صبح توس؛ به نقل از  قوچان خبر، پروژه مسکن مهرقوچان یکی از عقب افتاده ترین پروژه های مسکن مهر در خراسان رضوی است که به دلیل مشکلات موجود، بسیاری از واحد های آماده تحویل آن فاقد متقاضی بوده و تعدادی نیز هم به دلیل مشکلات ساخت و ساز و خطر آفرینی با دستور دادستان قوچان تخلیه شد.

علیرضا قامتی در پاسخ به پیگیری های خبرنگار ما پیرامون وضعیت ایمنی این واحدهای مسکونی گفت: پروژه مسکن مهر قوچان از نظر فنی، سازه و سفت کاری هیچ مشکلی نداشته و ندارد و با توجه به اینکه این مسائل در حوزه تخصصی خود بنده نیز می باشد، بارها بازدید داشته ام و هیچ مشکلی ندارد اما باید بپذیریم که در بخش نازک کاری اشکالاتی همچون ترک خوردگی وجود دارد اما خطرناک و خطرآفرین نمی باشد.

وی ادامه داد: در بخش جانمایی به دلیل اینکه در مسیر سیل قرار داشت، نگرانی هایی وجود داشت که با ساخت دیوارساحلی این مشکل حل شده و دیگر جای نگرانی وجود ندارد.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده به ساکنین این منطقه افزود: آسفالت و روشنایی مناطقی که تحویل متقاضیان شده، انجام گرفته و ایجاد زیرساخت برای خدمات زیستی، آموزشی، فرهنگی و امنیتی از سال 95 آغاز شده که بخشی از آنها در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار قوچان در پایان تصریح کرد: پروژه مسکن مهر قوچان شامل هزار و 400 واحد می باشد که تاکنون 300واحد تحویل متقاضیان شده و بیش از 300واحد نیز آماده تحویل است اما متقاضی برای واگذاری وجود ندارد.

انتهای پیام/