به گزارش صبح توس؛ قادر کریمی ظهر شنبه در مراسم افتتاح کلانتری ۱۲ قصبه گناباد اظهار کرد: سعی ما قدم برداشتن در راستای مطالبات مردم است و بحث امنیت و روان سازی آن در دستور کار نیروی انتظامی قراردارد.

وی افزود: گناباد از جمله شهرهای کشور است که بهولایتمداری و انقلابی گری مشهور بوده و تقدیم ۳۵۹ شهید و ۲ شهید مدافع حرم نشان از این انقلابی گری است.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی ابراز کرد: در قائله ۷ دی ماه سال گذشته که دشمنان قصد براندازی نظام را داشته و خواب های وحشتناکی را برای ملت دیده بودند در ابتدا مشهد متهم این قائله شد ولی این مردم مشهد بودند که ظرف ۴۸ ساعت با حضور خود این قائله را تمام کردند.

وی افزود: مسئولین در این قائله جلوه های ویژه ای از حضور مردم و ولایتمداری آن ها را مشاهده کردند و در هیچ کجای دنیا نداریم که مردم برای حمایت از انقلاب خود در یک هفته دو بار به خیابان ها بیایند.

کریمی ابراز کرد: دیدگاه نیروی انتظامی این است که ما سرباز مردم هستیم و مردم ولی نعمت ما هستند و اگر کسی خلاف این را دید گزارش دهد تا برخورد صورت گیرد.

وی تصریح کرد: پس از دیدار سال گذشته فرماندهان نیروی انتظامی با مقام معظم رهبری و توصیه ایشان در بهره گیری از ظرفیت های خیرین این موضوع در دستورکار نیروی انتظامی قرار گرفته و از ظرفیت های خیرین امنیت ساز استفاده می شود.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به کشفیات مواد مخدر در سال جاری، گفت: میزان کشفیات مواد مخدر در استان در فروردین امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 100 درصد افزایش یافت. مشارکت مردم و سازمانهای مردم نهاد، ظرفیت مهمی برای کاهش آسیبهای اجتماعی از جمله اعتیاد و قاچاق مواد مخدر است.

 

وی با اشاره به آسیب های سایتها و فضای مجازی و آثار مخرب آن بر خانواده ها و نسل جوان گفت: برخی اشخاص از این طریق به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف افکنی و اقدامات خلاف شئون اسلامی و فروش غیرمجاز کالاها و مواد مخدر هستند،امروزه فضای مجازی بین خانواده ها فاصله انداخته است و باید با استفاده از ظرفیت بخشهای مختلف با آموزش های عمومی از این ظرفیت استفاده موثری شود.

 

انتهای پیام/