حجت‌الاسلام علی اصغر علیپور صبح امروز در گفتگو با صبح توس؛ عنوان کرد: در سال جاری و با همکاری موسسات و خانه‌های قرآن و در راستای گسترش فرهنگ قرآنی، محافل انس با قرآن کریم به همت اداره تبلیغات اسلامی در تایباد و باخرز برگزار شد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تایباد افزود: ‌هشت محفل انس با قرآن کریم با حضور و بهرهمندی از گروه تواشیح و قاریان ممتاز شهرستانی، استانی و کشوری در مناسبت‌های ملی و مذهبی با حضور مسئولین و کارکنان ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم تشیع و تسنن در مساجد شهرستانهای تایباد و باخرز برگزار شد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد با تأکید بر ایجاد و تقویت انس با قرآن کریم در بین اقشار مختلف مردم گفت: انس و مداومت بر تلاوت و آموزش قرآن کریم و بهره‌مندی از رهنمودها و راهکارهای قرآنی باعث تقویت سبک زندگی اسلامی و قرآنی در بین جامعه که تعالی بخش رستگاری انسان است، می‌شود.

 

وی ضمن تأکید در برگزاری محافل قرآنی بیشتر در سال جدید، اهداف برگزاری این محافل را گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن‌کریم در جامعه، انس و آشنایی هر چه بیشتر اقشار مختلف با چهرههای قرآنی، توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی برای مصونیت از هجمه‌های فرهنگی عنوان کرد.

 

انتهای پیام/