جلال یوسفعلی زاده، سرمربی تیمهای والیبال تایباد صبح امروز در گفتگو با صبح توس؛ عنوان کرد:  مسابقات والیبال مشترک بین استان های خراسان شمالی وخراسان رضوی در شهرستان فاروج به مدت چهارروز در رده های سنی مختلف برگزار که امروز جمعه بیست و پنجم بهمن ماه به اتمام رسید.

 

وی افزود: هشت تیم در رده سنی نوجوانان و 9 تیم در رده سنی نونهالان این دوره از مسابقات حضور داشتند. مسابقات در هرده ی سنی در دو گروه برگزار شد که در نوجوانان تیم شیروان ، فاروج و تیم آکادمی فرهاد تایباد به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

 


وی با بیان اینکه مربیگری تیم های تایباد را یاسین داوریان، والیبالیست شناخته شده تایباد در سطح کشوری برعهده داشت، ادامه داد: در رده سنی نونهالان نیز تیم والیبال آکادمی فرهاد تایباد مقام سوم را کسب کرد. تیم های شیروان و بجنورد هم مقامهای اول و دوم این رده سنی را از آن خود کردند.

 

غفار درمحمدی، سرمربی تیم والیبال یاران کاریز از توابع بخش مرکزی شهرستان تایباد نیز به خبرنگار ما گفت: در جوانان این دوره از مسابقات هشت تیم بصورت گروهی حضور داشتند که شیروان و فاروج بترتیب اول و دوم و مقام سوم این رده سنی را کانون والیبال یاران کاریز(شهرستان تایباد) از آن خود کرد.

انتهای پیام/