به گزارش صبح توس؛ آخرین نماز جمعه کلات  به امامت حجت الاسلام کریمی امام جمعه موقت کلات در مصلی صاحب الزمان برگزار شد.

 

 حجت الاسلام محمد کریمی با اشاره به روز26 اسفند سالروز وفات یادگار امام (ره) ، مرحوم حاج احمدآقا خمینی بیان داشتند: نقش ایشان در قبل و بعد از انقلاب برای  خیلیها روشن نشده است که ایشان در مدیریت انقلاب  مشارکت داشتند و یار امین امام خمینی (ره) بودند و بسیاری از مطالب و اسرار حکومتی  توسط ایشان به  افراد داده میشد.خیلی از توطئه ها توسط  ایشان با تیز بینی که داشتند خنثی میکردند و اداره مملکت را بهمراه امام خمینی (ره) را بعهده داشتند.

 

 وی با اشاره به آغاز ماه رجب در طی این هفته ادامه دادند :ماه رجب یکی از ماههای حرام خداوند و ماههای عظیم سال است و به آن لحاظ این ماه حرام اعلام شده است که در آن ماه جنگ و خونریزی حرام  است. رسول خداوند (ص) درحدیثی میفرمایند ماه رجب ماه خداوند است ، ماه ریزش رحمت خداوند است.

 

حجت الاسلام کریمی در پایان بیان داشت: روز اول سال شمسی  97مصادف است با شهادت امام علی النقی علیه السلام سعی کنیم حرمتها رو نگه داریم و با حفظ حرمت شهادت ائمه معصومین به دید و بازدید بپردازیم . توصیه میکنیم در این روزها با خرید کالای ایرانی که از توصیه های رهبر انقلاب است  و با خرید محصولات داخلی کمک به اقتصاد داخلی و بهتر شدن کیفیت کالاهای ایرانی کنید.

/انتهای پیام