به گزارش صبح توس؛حجت الاسلام علی اصغر ابراهیمی فرد امام جمعه بخش عطاملک جوین  در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: فرا رسیدن عید نوروز را و ولادت با سعادت امام محمد باقر(ع) را تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وی با اشاره به اینکه امسال ایام اعتکاف با روز طبیعت مصادف شده افزود:چه خوب است انسان که میخواهد این روز را به دامن طبیعت برود بیاید به دامان حول حالنا الی احسن الحال در مسجد خدمت خدای خود و این زنگار ها را از دل خود پاک کند.

امام جمعه بخش عطاملک جوین با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری که فرمودند "از مشکلات معیشتی و دیگر مشکلات  مردم اطلاع داریم اما معتقدم هیچ مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد"تصریح کرد:چند سالی است که رهبر معظم انقلاب با کلمات و جملات متفاوت فقط در رابطه با اقتصاد سخن می گویند،قطعا در این رابطه امسال هم سخنانی خواهند داشت.

وی افزود:چقدر باید رهبر معظم روی یک مسئله تاکید کنند و انجام نپذیرد.

وی در رابطه با اقدامات اخیر ترامپ گفت:ترامپ با عوض کردن وزرا و وزیر امور خارجه دوباره در مورد ایران سخن گفت"ما هر جا می رویم ایران جلوتر از ماست و این یک مشکل اساسی ماست" و ما به ترامپ می گوئیم آمریکا در منطقه ما چکار میکند،شما هستید که خطرناک هستید و به تروریستها کمک می کنید،ما در منطقه خودمان هستیم و به کسی آزار نمیرسانیم.

حجت الاسلام علی اصغر ابراهیمی فرد با اشره به سخنان مقام معظم رهبری که خطاب به مسئولین فرمودند"اگر بخواهید تجملگرایی و اختلاف طبقاتی داشته باشید به ارتجاع می روید و اگر مسئولین زندگی در حد مردم داشته باشند،مردم با مشکلات کنار می آیند و به مسئولین کمک هم میکنند"افزود:وقتی رهبر معظم می فرمایند"مسئولین،ائمه جمعه و .. مثل مردم باشید و مثل مردم زندگی کنید"نشاندهنده این است که ما یک مقدار رعایت نداریم.

وی در پایان گفت: انشاءالله سال خوب و شاد داشته باشید و به جوانان فرصت بدهیم تا خود را نشان دهند و سنگ جلوی پای جوانان پرانرژی نیندازیم.

انتهای پیام/