به گزارش صبح توس؛امام جمعه شهرستان مه ولات در خطبه این هفته شهرستان مه ولات با اشاره به روز 25 اسفند 63 شهادت شهید برونسی یادآور شد:سردار شهید برونسی فرمانده تیپ جوادالائمه از طائفه مستضعف و زحمتکش بود که با حضوردر جبهه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

حجت الاسلام والمسلمین میری گفت:29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت ایران اتفاق افتاد که مردانی نظیر دکتر مصدق و آیت الله کاشانی کار و تلاش بزرگی انجام دادند و مردم همت کردند و این حق ملت ایران بود از انگلیسی های استعمارگر گرفته شد.

خطیب جمعه مه ولات با اشاره به دیدار معظم له با اعضای مجلس خبرگان یادآور شد: مجلس خبرگان را استثنائی است که مجلس خبرگان بسیار مهم و تاثیر گذار در شرایط کنونی و آینده است.  

نماینده ولی فقیه ضمن تذکر به مسولیت مسولان تصریح کرد:مسولان گرامی احساس مسولیت داشته باشند و احساس مسولیت مسولان در قبال مردم به ویژه در زمینه معیشتی بسیار لازم و ضروری است

وی ادامه داد:مسولان باید به گونه ای باشد که با تلاش بی وقفه و عملی کردن اقتصاد مقاومتی در زندگی مردم و حرکت پرافتخار چهار دهه اخیر را شتاب و رونق بیشتری بدهیم.

وی گفت: برای هر اقدامی و سخنی یا حتی سکوت خود در برابر خداوند باید دلیل و حجت شرعی داشته باشیم.

امام جمعه مه ولات به موضوع مهم اشتغال جوانان اضافه کرد:در قبال مسائل فرهنگی و معیشت مردم به شدت مسول هستیم و اگر یکی از ما مسولین با پارتی بازی فرزند خودمان را در اداره دولتی مشغول به کار کنیم و یک جوان مومن بر اثر عملکرد ما از راه منحرف شود ما مسئول و مدیون خواهیم بود.

اتهای خبر/