به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت الاسلام سیدجعفر احمدی امام جمعه موقت تربت جام امروز در مصلی الغدیر با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به استضیاح وزرا در مجلس گفت: نمایندگان مجلس کمک کردن وزیران از روی آتشی که درست کرده بودند در چهارشنبه سوری آخر سال به سلامت پریدن و عبور کردند.

حجت الاسلام احمدی افزود: نمایندگان خوب ملت چگونه رای خود را پس ولابی کردن که موافقان استیضاح صبح دلایل فساد داشتند ولی بعد از معجزات و کرامت های وزیران دم زدند.

وی ادامه داد: آبروی مجلس در استیضاح وزیران رفت و مجلسی که قرار بود اساره فضیلت های مردم باشد امروز چکیده رذالت ها شده است، چی کسی می خواهد این موضوع را پیگیری کند.

امام جمعه موقت تربت جام تصریح کرد: نمایندگانی که امضا خود را پس گرفتند استیضاح وزیران را به یک افتیضاح تبدیل کردند و نشان دادن در تصمیمات ثابت قدم نیستند.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) در خصوص انتخاب نماینده بیان داشت: برای همین است که امام خمینی (ره) تاکید داشتند که در انتخاب نماینده به مثل مدرس ها رای دهیم تا مقابل سو استفاده ها ایستادگی کند و این روش عملکرد نمایندگان آبروی ملت را پیش شهدا از بین برد.

وی با تبربک فرا رسیدن ماه رجب با اشاره به شعار سال عنوان کرد: متاسفانه برای اجرایی شدن شعار سال دولت و مردم غفلت کردند و در خصوص تولید، اشتغال واقتصاد مقاومتی کم کاری شد و جلوی ورود کالای قاچاق به درستی گرفته نشد.

امام جمعه موقت تربت جام خاطرنشان کرد: اگر برخورد جدی با مساله کالای قاچاق صورت می گرفت امروز شاهد بیکاری این همه جوان جویای کار نبودیم.

حجت الاسلام احمدی با انتقاد از نحوه برخورد با قاچاق کالا و ارز یاد آور شد: رهبر انقلاب چندین مرحله تاکید کردند که اموال قاچاقچیان را مقابل چشمانشان از بین ببرند که متاسفانه مدیران این گونه رفتار نکردند.

وی با اشاره به اتفاقات سال 96 بیان داشت: مهمترین اتفاق سال 96 پیروزی جبهه مقاومت در شام و عراق بود که نشان داد دیپلماسی لبخند گره گشای مشکلات نیست و در برابر دشمن چهره غضبناک سردار سلیمانی ها تمام معادلات را برهم و دشمنرا عقب رانده است.

امام جمعه موقت تربت جام تاکید کرد: پیروزی در جنگ شام و عراق که تحلیل گرهای غربی از آن به عنوان جنگ جهانی سوم یاد می کند کاری بزرگ بود که توسط جوانان مسلمانان و حمایت ها الهی صورت گرفت.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: هزینه کردن برای امنیت کشور توجیح اقتصادی دارد و اگر جمهوری اسلامی در شام و عراق هزینه ای کرده، برای حفظ امنیت و آرامش مردم است.

وی ابراز داشت: هزینه های حفظ امنیت و آرامش هر اندازه که باشد بهتر آز آن است که آسایش مردم از بین برود و امروز شاهد تغییرات در آمریکا هستیم که به دلیل پیروزی جبهه مقاومت است.

امام جمعه موقت تربت جام با اشاره به فتنه های اخیر در کشور گفت: حوادث اخیر در کشور نشان می دهد دشمن همچنان به نابودی جمهوری اسلامی امید دارد و باید کاری کنیم که ناامید شود.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: انحراف رئیس جمهور سابق کشور نشان می دهد که وی از مسیر خدمت گذاری سال های اول خدمتش فاصله گرفته که اگر اینگونه نمی بود به اسطوره خدمت تبدیل می شد ولی باند انحرافی که اطرافش را گرفته اند او را به لب پرتگاه کشانده است.

وی با اشاره به خدمات سپاه پاسدران در مناطق محروم و کم برخوردار تصریح کرد: خدمت رسانی سپاه به مردم باعث شده آنها در قلب ملت جاداشته و ازآنان راضی هستند.

امام جمعه تربت جام عنوان کرد: شیطان بیشتر بر روی انسان های مومن ،باتقوا، صالح ،حزب الهی وبسجیان سرمایه گذاری می کند و همیشه باید مواظب چشم ،گوش،زبان ودیگراعضا و جوارح بدن باشیم.

حجت الاسلام احمدی با تبریک سال نو افزود: در ایام سال نو به فکر مستمندان و فقرا باشید و درمصرف آب صرفه جویی کنید که شهرستان با بحران آب مواجه است.