به گزارش صبح توس؛ ایوب سید الحسینی، شهردارتایباد در نشست خبری پایان سال 96 که دیشب در دفتر وی برگزار شد، ضمن بیان اینکه سال 97 کلیه کوچه های شهرتایباد آسفالت می شود، گفت: سال آینده محل و جانمایی کمربند غربی تایباد مشخص و قطعی می شود.

 

وی درمورد المانهای نوروزی امسال شهر تایباد ضمن اشاره به اینکه 20 فروردین ماه المان میدان محمد رسول الله تایباد نصب می شود، عنوان کرد: امسال در میادن اصلی شهر تایباد 11 المان نصب می شود.

 

شهردارتایباد درباره مطالبی که در بحث سرعت گیرهای سطح شهر عنوان می شود، بیان کرد: کلیه سرعت گیرها و سرعت کاههای سطح شهر مصوبه شورای ترافیک دارد و شهرداری فقط مجری سیاست های شورای ترافیک می باشد که ریاست آن با فرماندار است.

 

شهردار تایباد تصریح کرد: شهر تایباد در ایام نوروز شاداب و سرزنده تر از سنوات گذشته خواهد شد چراکه اقدمات خوبی درحال انجام است که بزودی مردم درمیادین وبلوارها مشاهده خواهند کرد.

 

وی در پاسخ به وجود نداشتن شهربازی در تایباد گفت: دو شرکت از بخش خصوصی درحال مطالعه شهر بازی در  تایباد می باشند که درصورت توافق عملیات اجرایی ساخت شهر بازی تایباد آغازخواهد شد.

 

وی ضمن اشاره به اینکه سال آینده آب رسانی فضای سبز از آب شرب شهری جداسازی می شود از انتقال مشاغل مزاحم باهمکاری ادارات متولی در اول سال آینده به مکان جدید نیز خبرداد.

 

سیدالحسینی خاطرنشان کرد: ساختمان اداری و تجاری شهرداری تایباد، بزرگترین پروژه بین شهرداری های استان خراسان بعد از مشهد است که طبقه هم کف آن برای تجمیع شدن صنف طلا فروشان درسال آینده افتتاح می شود.

 

وی اشاره کرد: امسال درختکاری در پارکهای شهر و رنگ آمیزی بهاره توسط دانش آموزان تایبادی انجام می شود که به این جهت ازآموزش وپرورش ومربیان ودانش آموزان وخانواده هایشان تقدیرمی شود.

 

شهردارتایباد از همکاری اهالی و مالکین خیام 18 تایباد به جهت عقب نشینی داوطلبانه ای که در این کوچه انجام داده اند تقدیر ویژه کرد و گفت: امیدوارم سایر مالکین این همراهی را با شهرداری داشته باشند.

 

وی در پایان بیان کرد: عوارضهای دریافتی از شهروندان تایبادی درسال 97بصورت شفاف و قانونی دراختیار افکار عمومی و سایت شهرداری برای ملاحظه شهروندان قرار می گیرد.

 

انتهای پیام/