به گزارش صبح توس؛ بهروز بنیادی ظهر امروز در نشست مشترک با مسئولان ورزشی خراسان رضوی  اظهار کرد: طبق بررسی‌های ما در مجمع نمایندگان استان، ورزش خراسان رضوی در چندسال اخیر فرآیندی مثبت و رو به رشد داشته است و اقدامات بسیار خوب و ارزشمندی به خصوص در شهرستان‌های استان در راستای محرومیت زدایی و توسعه متوازن امکانات و منابع انجام شده است.

 

وی ضمن تأکید بر رفع مشکلات و نیاز‌های ورزشی استان، افزود: باید توجه کنیم که ورزش و جوانان حوزه گسترده و دشواری است، زیرا با مطالبات متعدد مختلف مدیران رو به رو هستند؛ اما در خراسان رضوی اتفاق خوبی در هر دو حوزه رخ داده است.

 

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس عزم جدی برای توسعه ورزش و جوانان دارند و در خراسان رضوی به کمک سایر نمایندگان تلاش داریم تا بتوانیم با همفکری جامعه ورزش و جوانان اقدامات گسترده‌تری را نسبت به سال‌های گذشته انجام دهیم.

 

وی افزود: یکی از اتفاقات خوبی که در سال‌های گذشته رخ داده توجه به نیاز‌های شهرستان‌ها و تمرکز زدایی از مشهد است، خوشبختانه در همین راستا برخی از پروژه‌های عمرانی و نوسازی اماکن ورزشی در شهرستان‌ها با پیشرفت عملیاتی رو به رو بودند.

 

بنیادی گفت: ظرفیت‌های ورزشی و توانمندی‌های جوانان خراسان رضوی بسیار زیاد است و به تمامی نقاط استان می‌تواند برای رشد و شکوفایی آنها تلاش کرد همچنین باید برای مشارکت بیشتر بانوان و خانواده‌ها در حوزه ورزش کمی تلاش خود را بیشتر کنیم و در شهرستان‌ها باید تلاش بیشتری برای ورزش بانوان در حوزه‌های سخت افزاری و تامین امکانات انجام شود.

 

وی ابراز کرد: باید علاوه بر تلاش برای اخذ اعتبارات بیشتری در حوزه ورزش و جوانان از وزارت ورزش و جوانان به منظور ورود بخش خصوصی به حوزه ورزش خراسان رضوی اقداماتی انجام شود.

 

انتهای پیام/