به گزارش خبرنگار صبح توس؛ مجتبی موهبتی، صبح امروز در نشست خبری با رسانه های جغتای، اظهارکرد: متاسفانه پیروی از سنت های نادرست از طرف برخی افراد ناآگاه در چهارشنبه آخر هر سال باعث ایجاد خسارت به اموال عمومی و خصوصی شده و مزاحمت هایی را برای برخی از شهروندان بوجود می آورد.

 

فرمانده انتظامی جغتای افزود: نیروی انتظامی جغتای در جریان چهارشنبه سوری سال گذشته ۱۳ تن از افرادی که باعث خسارت به اموال عمومی، خصوصی و ایجاد مزاحمت برای مردم شده بودند را دستگیر کرد و پس از تشکیل پرونده قضایی، تعدادی از آنها روانه زندان شدند.

 

وی تاکید کرد: در سال جاری نیز پلیس با هرگونه هنجار شکنی در سطح شهرستان جغتای، قاطعانه برخورد می کند و بر اساس هماهنگی صورت گرفته با مقام قضای شهرستان، افراد دستگیر شده و یا خودروهای توقیف شده در این رابطه تا پایان تعطیلات در بازداشت بسر می برند.

 

خانواده‌ها مراقب فرزندان خود باشند

 

موهبتی خاطرنشان کرد: خانواده ها در پیشگیری از وقوع بسیاری از رفتارهای هنجارشکنانه و خطرناک چهارشنبه آخر سال موثر هستند و می توانند مانع وقوع حوادث تلخی باشند که گاها تا جان باختن افراد نیز پیش می روند.

 

فرمانده انتظامی جغتای با تاکید بر آمادگی پلیس برای برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان جغتای، گفت: همکاران ما طی چند نوبت بازرسی صورت گرفته، موفق به کشف و ضبط انواع مواد محترقه خطرساز در سطح شهر جغتای شده اند و در ادامه نیز با تمام افراد و واحدهای صنفی که اقدام به عرضه هرگونه مواد محترقه ای کنند، برخورد خواهند کرد.

 

انتهای پیام/