احمد ناصری موحد در گفت و گو با صبح توس اظهار کرد: رشد و توسعه کشور بدون توجه به اقتصاد مقاومتی امکان پذیر نیست و امروز بسیج سازندگی شعار محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

وی افزود: بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه جوین در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی وکمک به اشتغالزایی جوانان، تسهیلاتی را در اختیار بسیجیان این شهرستان قرار داده است.

 

فرمانده سپاه جوین تصریح کرد: از ابتدای امسال پنج میلیارد و20۰ میلیون ریال تسهیلات، برای راه اندازی طرح های اقتصاد مقاومتی واشتغالزایی مثل پرورش دام و ایجاد کارگاه های تولیدی مثل قالیبافی و موزائیک سازی، به بسیجیان پرداخت شده است.

 

ناصری موحد یادآورشد: با اجرای 26 طرح اشتغالزایی در سال جاری، زمینه اشتغال، بیش از 30 نفراز بسیجیان به صورت مستقیم وغیر مستقیم در شهرستان فراهم شده است.

 

وی ادامه داد: اعزام بسیجیان در قالب اردوهای جهادی هفت روزه به مناطق محروم شهرستان که عمدتا به شناسایی محرومیت‌ها و کمک به رفع آن ها اختصاص پیدا می‌کند، از جمله برنامه‌هایی است که در طول سال توسط بسیج سازندگی سپاه شهرستان اجرا می‌شود.

 

فرمانده سپاه جوین در پایان گفت: در سال جاری خدمات عمرانی و فرهنگی مثل بهسازی و رنگ آمیزی مدارس، کمک به ساخت منزل مدد جویان کمیته امداد، برگزاری نمایشگاه با موضوعات فرهنگی توسط بسیجیان جهادگر شهرستان در روستاهای محروم شهرستان انجام شد.

 

انتهای پیام/