به گزارش صبح توس؛ حسین شرافتی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شهرستان تایباد که باحضور جمعی از مسئولین در محل دفتر فرماندار تایباد برگزار شد، اظهار داشت: برای اصلاح و اشتغال کسانی که اعتیاد به مواد مخدر دارند باید خانواده‌ها و مسئولین تلاش کنند و بهترین کار برای این مهم انجام کارهای فرهنگی است.

 

فرماندار تایباد ادامه داد: برای جلوگیری از معضلات اجتماعی و به‌ویژه اعتیاد می‌توان با فرهنگ‌سازی درست تأثیرگذار بود.

 

رئیس شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر  تایباد بیان کرد: بحمدالله عزم و اراده برای برخورد با معتادین و فروشندگان مواد مخدر در شهرستان مرزی تایباد شدت یافته است و تا به‌حال موفق بوده‌ایم.

 

وی افزود: پدیده شوم اعتیاد به مواد مخدر را یکی از مصداق‌های مهم جنگ نرم دشمن است و برای ریشه‌کنی این پدیده شوم باید همه مردم و مسئولین درکنار هم تلاش کنند. 

 

وی با اشاره به نقش مهم اشتغال درراستای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و جنگ نرم دشمن گفت: مسئولین شهرستان مرزی تایباد دست همه سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را برای سرمایه‌گذاری در منطقه اقتصادی دوغارون و شهرستان مرزی تایباد به گرمی می‌فشارند و از همه استقبال می‌کنند.

 

حسن ناگهانی، فرمانده انتظامی تایباد نیر در این جلسه امنیت حاکم در شهرستان مرزی تایباد را مرهون خون شهدا دانست و اظهار داشت: شهرستان مرزی تایباد با وجود همجواری با کشور ناامن افغانستان و برخلاف بیشتر تصورهای غلط با تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی از امنیت کامل برخوردار است.

 

وی با بیان خدمات شبانه‌روزی پرسنل انتظامی شهرستان مرزی تایباد در طول سال‌ جاری ادامه داد: همیشه موارد منفی در حد کم، بزرگ دیده می‌شود اما کار مثبت، زیاد هم که انجام می‌شود به چشم نمی‌اید، باید نگاه خود را عوض کنیم، زیرا وظیفه پلیس خدمت و تامین امنیت شهروندان هست که به لطف خداوند متعال و دعای خیر مردم و تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در این مقوله مهم موفق بودیم.

انتهای پیام/