به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی اصغر ابراهیمی فرد امام جمعه بخش عطاملک جوین  در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: هبر انقلاب در سخنرانی خود در خراسان شمالی  سبک زندگی اسلامی را در سه گزینه  خردمندی، اخلاق و قانون برشمردند.

 

وی با تشریح سبک زندگی اسلامی افزود: امروز متاسفانه زندگی ها تجملاتی شده و این رویه با تقویت روحیه انقلابیگری باید اصلاح شود.

 

امام جمعه بخش عطاملک جوین تصریح کرد: در حال حاضر آما ر طلاق و بزهکاری در شهرستان ما بسیار بالا بوده و در استان در رده اول است، ومردم تلاش کنند تا این رویه از بین برود.

 

حجت الاسلام ابراهیمی فرد در ادامه با اشاره اهمیت حل مشکلات اقتصادی مردم ، بیان داشت: دولتمردان باید اولین اولیت خود را  حل مسائل اقتصادی قرار دهند و در این قضیه، اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنند.

 

وی یادآور شد: اقتصاد مقاومتی نیاز به نوشتن کتاب و مقاله ندارد و معنای مشخصی دارد و به معنای استفاده از ظرفیت داخل، رشد تولید داخلی و جلوگیری از قاچاق و واردات  بی رویه است.

 

امام جمعه بخش عطاملک جوین  افزود: به عنوان مثال در همین منطقه کارخانجات مختلفی وجود دارد، این ها باید حمایت شوند.

 

حجت الاسلام ابراهیمی فرد ادامه داد: دولتمردان ما باید مشکلات معیشتی و اقتصادی را ابا اتحاد و همدلی حل کنند تا این امیدی که برای دشمن ایجاد  شده که می توانند از را اقتصادی به ما ضربه بزند را از بین ببرند.

 

وی در پایان گفت: امروز ایران در امنیت کامل به سر می برد و دشمن نمی تواند در برابر ایران کاری بکند و اگر می توانست قطعا کاری می کرد و برگزاری این مذاکرات از ترس و زبونی آن هاست.

 

انتهای پیام/