به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی امجدی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مسجد جامع امام علی(ع) برگزار شد، با سفارش به تقوای الهی و دوری از گناهان به سخنان اخیر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: اشرافی گری مسئولان و بی مبالاتی نسبت به بیت المال و طبقه مستضعف جامعه از مهمترین نواقص موجود در مجموعه مدیریتی کشور است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان حرکت مقابل انقلاب نام بردند.

 

امام جمعه باخرز بیان کرد: این انحراف و نقص در امتیاز طلبی ها و زد و بندهای بین مسئولین دیده می شود انتصابات سیاسی نمونه‌ای از همین حرکات ضد انقلابی است که بازی در زمین دشمن محسوب شده و به دشمن در راه براندازی انقلاب کمک می‌کند.

 

وی با انتقاد از نگاه برخی مسئولین به خارج افزود: نگاه به خارج به جای نگاه به مردم و توان داخلی، به معنای ارتجاع است از دیدگاه مقام معظم رهبری موضوع خطرناکی است و وقتی اتفاق می افتد که همان انقلابی های سابق خط و راه خود را عوض میکنند. مقام معظم رهبری بارها نسبت به بی نتیجه بودن برجام صحبت کردند و تاکید داشتند که برجام تاثیری بر زندگی مردم نداشته است.

 

حجت الاسلام امجدی زاده ادامه داد: از مسئولین می‌خواهیم نگاه به خارج را تمام کنند و از پتانسیل داخلی استفاده کنند. در طول تاریخ انقلاب هرجا گره ای در کشور افتاد همین مردم پای کار آمدند و مشکلات را حل کردند؛ اما مسئولین به جای اعتماد به مردم،آنها را فراموش کردند و به دشمن اعتماد کردند.

 

حجت الاسلام و المسلمین امجدی زاده به اوضاع داخلی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: نگاه خصمانه دشمن نسبت به انقلاب اسلامی ایران روز به روز در حال افزایش است و از گروه‌ها و جریانات مختلف بر علیه امنیت ملی ما حمایت می کند. سوال ما از افرادی که دشمن را در چند سال اخیر به کشور باز کردند این است که چرا اجازه دادند دشمن به کشور نفوذ کند و ناامنی ها را افزایش دهد؟جمهوری اسلامی ایران امروز با اقتداری که در نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی کشور دارد به قدرت اول منطقه تبدیل شده است ولی چرا باید با این اقتدار و امنیت شاهد اقدامات مشکوک و ناآرامی ها در پایتخت کشور باشیم؟اگر مسئولین نگاه خود را منطبق با ما تفکر مقام معظم رهبری بکنند همه دنیا هم که به مقابله با کشور ما برخیزند به نتیجه نخواهند رسید.

 

 

انتهای پیام/