به گزارش خبرنگار صبح توس؛ فوتبال را می توان یکی از رشته های ورزشی دانست که توانسته در چندسال اخیر به پیشرفت های چشمگیری در بین سایر رشته های پرطرفدار در سطح شهرستان جغتای دست پیدا کند.

 

درخشش تیم فوتبال دنیز شهرستان جغتای در بین تیم های حاضر در لیگ دسته یک استان و کسب مقام نایب قهرمانی این رقابت ها در سال گذشته با برخورداری از کمترین امکانات ورزشی را می توان نقطه اوج این پیشرفتها دانست، رویدادی که زمینه بروز و ظهور استعدادهای زیادی را در عرصه فوتبال شهرستان به وجود آورد.

این تیم فوتبال با نام جدید خود یعنی بیتا، در حالی کار خود را در لیگ دسته یک استان در سال جاری آغاز کرد که اسپانسر اصلی این تیم یعنی شرکت دنیز، دست از حمایت این تیم برداشت و همین امر در کنار سایر مشکلات بوجود آمده ناشی از برکناری رئیس هیات فوتبال شهرستان زمینه افت شدید این تیم را بوجود آورد.

 

به مدیریت جوانترها اعتماد دارم

علی یزدی، رئیس ورزش و جوانان شهرستان جغتای صبح امروز در این رابطه به خبرنگار ما گفت: حدود چهار ماه است که هیات فوتبال جغتای مسئولی ندارد و این اداره در پی معرفی گزینه ای مناسب برای سپردن سکان فوتبال شهرستان به وی است.

 

یزدی افزود: پس از معرفی محمد قلی زاده مقدم یکی از چهره های فعال ورزشی شهرستان که سابقه حضور در کادر فنی تیم بیتا به هیات فوتبال استان و انجام بررسی های قانونی درباره این گزینه، محمد مهدی برادران، رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی با سرپرستی وی بر هیات فوتبال جغتای، موافقت کرد.

وی یادآور شد: گزینه معرفی شده برای سرپرستی هیات فوتبال جغتای پس از طی مراحل اداری به عنوان رئیس این هیات معرفی و منصوب می شود.

 

رئیس ورزش و جوانان جغتای اظهار داشت: قلی زاده مقدم از ۲۳ بهمن ماه سال جاری به طور رسمی فعالیت خود را در هیات فوتبال جغتای شروع کرده است و با توجه به سوابق ورزشی و اجرایی وی در ورزش شهرستان، امیدها به رونق دوباره فوتبال جغتای افزایش یافته است.

 

یزدی خاطرنشان کرد: از سپردن امور ورزشی به جوانان هراسی نداریم و تجربه ثابت کرده است که جوانترها در انجام امور مدیریتی کارنامه قابل قبولی دارند.

 

تمام تلاشم را برای ارتقاء فوتبال شهرستان به‌کار میگیرم

محمد قلی زاده مقدم نیز که این روزها خبر انتخابش به عنوان سرپرست هیات فوتبال جغتای در صدر رسانه های بومی قرار گرفته است به خبرنگار ما گفت: از این که به یک جوان اعتماد شده است خوشحالم و از طرفی نیز متوجه سنگینی بار مسئولیتی که بر عهده گرفته ام نیز هستم.

 

وی ابراز کرد: قبل از این مسئولیت نیز دغدغه ورزش شهرستان را داشته ام و بدیهی است که پس از شروع مسئولیتم در هیات فوتبال جغتای، به طور جدی تر تمام تلاشم را برای ارتقاء فوتبال شهرستان بکار میگیرم.

 

انتهای پیام/