به گزارش صبح توس؛ مسابقات گروه دوم هجدهمین دوره رقابت های والیبال نشسته جانبازان و معلولان لیگ دسته یک کشور پس از سه روز تلاش، مسابقه و مبارزه دیروز با معرفی تیم های برتر در تایباد به پایان رسید.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تایباد دیشب در جمع خبرنگاران گفت: در این گروه از مسابقات 100 ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب تیم های اهواز، آمل، بوشهر، رشت، تبریز و تایباد حضور داشتند.


محمد علی محمدی افزود: این رقابت ها مدت سه روز به صورت دوره ای برگزار شد و تیم های شرکت کننده در 15 بازی با هم رقابت کردند.


وی اظهار کرد: در پایان این مسابقات تیم های والیبال نشسته جانبازان و معلولین منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، اهواز و آمل به ترتیب اول تا سوم شده و به مرحله نهایی صعود کردند.


وی گفت: از گروه اول این دوره از رقابت ها نیز تیم های البرز، نفت و گاز گچساران و مخابرات خراسان رضوی به مرحله نهایی که اسفند ماه برگزار می شود راه یافتند.


هجدهمین دوره مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور با حضور 28 تیم در قالب چهار گروه برگزار شده که از هر گروه سه تیم به رقابت های پایانی راه یافته و دو تیم اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور را کسب خواهند کرد.

انتهای پیام/