به گزارش صبح توس؛ مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی خیر نیک اندیش مهدی مروج تربتی صبح امروز در زمینی به مساحت 3000 متر و با زیربنای کل 1713 متر  و با اعتبار27 میلیارد ریال در منطقه گردشگری تربت حیدریه برگزار شد.

 

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آئین کلنگ زنی این سالن اظهار کرد: با توجه به جمعیت ۲۵۰ هزار نفری سطح شهرستان و اینکه سالانه بر تعداد دانش آموزان این خطه افزوده می شود ساخت سالن چند منظوره ورزشی برای دانش آموزان ضروری بشمار می رود.

 

نیرویی گفت: این سالن خیر ساز در سطح برگزاری مسابقات بین المللی احداث خواهد شد و امیدواریم بتوانیم با اعتبارات دولتی، نوسازی و به ویژه حضور خیرین این نیازها را در ابعاد آموزشی و ورزشی برطرف کنیم.

 

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی با بیان اینکه خیرین اقدام و عمل را در نظر دارند، افزود: به لحاظ ماموریت‌های سنگینی که آموزش و پرورش دارد و کمبود اعتبارات نمی‌توانیم به خوبی از عهده انجام وظایف برآییم، بنابراین به مشارکت مردمی و خیرین نیز نیاز داریم.

 

جاسم حسین پور اظهار کرد: باید نیازهای اساسی برای دانش آموزان را در ابعاد مختلف تحصیلی، فرهنگی و ورزشی را مهیا کنیم؛ اما برای این کار، بودجه دولتی کافی نیست، بنابراین نیاز به یاری خیرین و مشارکت‌های مردمی است تا به ارتقاء جسمی و روانی دانش‌آموزان کمک شود.

 

این نیکوکار بنا دارد هشت سالن ورزشی به احترام امام هشتم(ع) را برای دانش آموزان خراسان رضوی احداث کند.

 

انتهای پیام/