به گزارش خبرنگارصبح توس؛ صبح امروز محمد علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای و سرهنگ دوم پاسدار علی زرقانی فرمانده سپاه ناحیه جغتای با انتشار پیامی از حضور پرشور مردم این شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

متن این پیام ها را در ادامه می خوانید.

در متن پیام تقدیر فرماندار جغتای از حضور بی نظیر اقشار مختلف مردم و مسئولان در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چنین آمده است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

اینک بار دیگر در یوم الله ۲۲ بهمن در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد، بار دیگر شهرستان جغتای به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یأس و نومیدی تبدیل نمود.

 

اینجانب از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان جغتای که در آیین های اعتقادی گرامیداشت ایام الله دهه فجر و به خصوص راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن با حضور آگاهانه، اقتدار، همبستگی و وحدت مردم شهرستان را به منصه ظهور گذاردند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.


از خداوند متعال برای مردم شریف شهرستان و همه دست اندرکاران برگزاری برنامه های دهه فجر، بویژه اعضای ستاد دهه فجر شهرستان، اجر و پاداش الهی، سلامتی و سعادت را مسألت می نمایم.
محمد علی آبادی
فرماندار شهرستان جغتای"

 

همچنین در متن پیام تقدیر فرمانده سپاه شهرستان جغتای از حضور چشمگیر و غرور آفرین مردم و مسئولان شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن چنین آمده است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

 

مردم قدر شناس شهرستان جغتای در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور چشمگیر خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر وفاداری خود به ولایت، آرمان های انقلاب و امام را به جهانیان گوش ثابت کردند.

 

مردم و مسئولان این شهرستان همپای دیگر مردم کشور عزیزمان ایران، علی رغم وجود مشکلات و مصائب متعدد، با حضور در این راهپیمایی، بار مسئولیت مسئولان لشکری و کشوری را در رفع موانع رشد و بالندگی کشور سنگین تر کرده و اتحاد بی نظیر خود در برابر دشمنان خائن را به رخ کشیدند.

 

فرزندان این مردم در مجموعه سپاه و بسیج جغتای در کنار دیگر مسئولان شهرستان، پیام همدلی و اتحاد دلگرم کننده شما مردم قدرشناس را دریافت کرده و بیش از پیش در راستای رفع محرومیت ها و استمرار امنیت و آرامش تلاش خواهند نمود.

 

دشمنان نیز علی رغم تلاش برای کوچک جلوه دادن این حماسه تماشایی و ماندگار، پیام حضور شما را دریافت کرده و بار دیگر دانستند: که هجمه های سنگین رسانه ای و دروغ پردازی های هدفمند آنها نمی تواند در صفوف متحد مردم خللی ایجاد نماید"

 

انتهای پیام/