به گزارش صبح توس؛ در یوم الله ۲۲ بهمن و همزمان با سایر نقاط کشور اسلامی مان ایران مردم شیعه و سنی شهرستان مرزی تایباد اعم از مرد و زن، پیر و جوان، اصناف و بازاری، کارگر و کارمند، دانش آموز و دانشجو و طلبه با شرکت در راهپیمایی عظیم و مردمی بار دیگر با آرمانهای امام راحل عظیم الشان(ره) وشهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

 


در این همایش باشکوه مرزنشینان تایباد با شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق و مرگ بر آل سعود مزدور، مسیر فلکه سعدی تا چهارراه پست را پیمودند.

 


فرماندار شهرستان مرزی تایباد درجمع راهپیمایان با تبریک دهه مبارکه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن گفت: این حضور با شور و شعور مردم ایران اسلامی و مرزنشینان ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان مرزی تایباد مشت محکمی به دهان همه بدخواهان و یاوه گویان داخلی و خارجی و استکبار جهانی و صهیونیزم غاصب است.

 


حسین شرافتی راد اظهارداشت: امروز نهالی که در سال ۵۷ به دست امام راحل عظیم الشان(ره)کاشته شد و بوسیله خون شهیدان آبیاری شد به چهل سالگی خود رسیده و میوه های آن به ثمر نشسته است.

 


رئیس شورای اداری شهرستان تایباد عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران با روحیه جهادی و تفکر بسیجی به پیروزی رسید و امروز نیز با همین روحیه و تفکر مسیر رشد و تعالی و توسعه خود را طی می کند.

 


وی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران را نعمت امنیت ذکرکرد و ادامه داد: ایران اسلامی در طول دوران باشکوه خود با اتکای به قدرت لایزال الهی و حضور هوشمندانه و راهبردی مردم مسلمان و انقلابی خود در مقابل همه مستکبرین ایستاد و مسیر رشد و تعالی خود را با ولایت مداری و پشت سر رهبری و با عزت و عظمت طی کرد.

 


وی با اشاره به انواع توطئه های دشمن علیه انقلاب اسلامی افزود: اگر دشمنان نظام اسلامی به یک شخصی یک میلیون تومان پول می دهند و به او می گویند که پرچم ایران اسلامی را آتش بزند ولی امروز دشمنان نظام اسلامی بیایند و ببینند که در شهرستان مرزی تایباد هر کدام یک پرچم عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران را با خود در راهپیمایی همراه دارند و به این پرچمی که با نثار خون هزاران شهید به اهتزار در آمده افتخار می کنند.

 


فرماندار تایباد ادامه داد: امروز مردم شیعه و سنی شهرستان مرزی تایباد به صحنه آمدند تا به دشمنان بفهمانند که ایران اسلامی و جمهوری اسلامی ایران به کمال پختگی خود رسیده است و ام القری جهان اسلام است و از هیچ قدرتی باکی ندارد و تاثیر گذار در معادلات جهان و منطقه خاورمیانه است.

 


حجت الاسلام والمسلمین اصغر علیپور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرزی تایباد در این مراسم گفت: دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در طول چهل سال از حیات طیبه خود قابل احصاء نیست.

 


وی  افزود: مردم شهرستان مرزی تایباد با شرکت در این راهپیمایی عظیم با خون شهدا، آرمان های بلند امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری تجدید میثاقی دوباره کردند.

 


وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی هرگاه دست به توطئه ای زدند مردم ایران اسلامی با حضور خود در صحنه سر آنان را به سنگ کوبیدند.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک اتفاق بی نظیر در دنیا بود، خاطرنشان کرد: ما پشتبانه ای مانند قرآن و اهل بیت(ع) داریم و قدرت ما معنویت ماست. انقلاب ما انفجار نور بود و این نور هم روز به روز بیشتر نیز می شود.

 

حجت الاسلام علیپور موانع پیش روی حرکت شتابنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اینگونه برشمرد: تحریف انقلاب یکی از بزرگترین موانع و توطئه های علیه انقلاب است. همه بدانید ما برای اسلام و قرآن انقلاب کردیم. همچنین باید مواظب باشیم تا در تله اهداف دشمنان اسلام و انقلاب قرار نگیریم.

 

وی با تاکید بر اینکه مردم ما همیشه بابصیرت بودند، ادامه داد: امروز 163 شبکه ماهواره ای فارسی زبان علیه انقلاب و نظام ما و برای تخریب آن در حال کار کردن هستند.

 


در پایان این راهپیمایی قطعنامه راهپیمایی قرائت و با شعار الله اکبر خامنه ای رهبر مورد تایبد قرار گرفت و در پایان نیز پرچم ننگین آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

 

انتهای پیام/