به گزارش صبح توس؛جلسه شورای اداری شهرستان مه ولات با حضور معاون اجتماعی،سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی،نماینده مردم مه ولات،امام جمعه و مسولین ادارات و نهاد های شهرستان مه ولات دیروز عصردر محل فرمانداری شهرستان مه ولات برگزار شد.

در ابتدای جلسه رئیس شورای شهرستان مه ولات خطاب به دکتر حسینی افزود: منطقه فیض آبادمه ولات افتخار دارد چه در  روستاها و شهرها حداقل 50 درصد کارهای عمرانی  آبادانی خیرین مشارکت دارند و با تمام وجود همراه دولت و خدمت گذار نظام مقدس اسلامی بوده اند

سید جابر هاشمی خاطرنشان کرد: خواسته مردم شهرستان مه ولات با همه خدمت هایی که دولت کرده است و در هر گوشه به لطف خداوند به هر کجا بنگریم آثار خدمات مشاهده شده است.

وی تصریح کرد: شهرستان مه ولات امروز دچار یک مشکل بسیار بزرگ و پنهان به نام خشکسالی و کم آبی جریانی که منطقه را تحدید می کند مواجه شده است.

هاشمی افزود:آب شور وارد آب چاه موتور های کشاورزی شده و محصولاتی افتخار استان و کشور بود متاسفانه در اثر خشکسالی از بین رفته است.

رئیس شورای شهرستان خاطرنشان کرد:خشکسالی سبب بیکاری و بیکاری موجب مهاجرت جوانان ما به شهرستان های یا استان های دیگر شده است.

سید جابر هاشمی اشاره به خواسته مردم شهرستان از دولت تدبیر امید اظهار داشت:توقع مردم و مسولین از دولت با تمام قدرت در ارتباط با منطقه مه ولات به صورت استرار تصمیم گیری نمایند ویا خدماتی که لازم است در این زمینه باعث دلگرمی مردم شود انجام دهند.

هاشمی در خصوص دانشگاه پیام نور و سایت اداری که در گذشته با مشکلاتی داشته است اشاره کرد و افزود:ساختمانی متاسفانه چندین سال قبل به نام سایت اداری ساخته شده وهنوز به بهره برداری نرسیده و اعتبارات سایت تخصیص نیافته است و سایت به دانشگاه پیام نور واگذار کنید تا از این حالت دربیاد.

رئیس شورای شهرستان گفت: مه ولات منطقه ایست از چندین سال گذشته قبل از انقلاب افرادی اهل خیر و کارهای بنیادی بوده اند و در شهرستان مدارسی از آنها به جا مانده است لازم است اداره ای وقف در شهرستان برای ترتیب اثر دادن کارهای خیری که انجام داده اند داشته باشیم.

انتهای خبر/