به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام و المسلمین جواد طاهری امام جمعه شهرستان تربت جام در مراسم راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن شهرستان باخرز با تبریک فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: آنچه که انقلاب ما را به پیروزی رساند استحکام و وحدت مردم و رهبری فرزانه امام خمینی(ره) بود که موجب سقوط رژیم شاهنشاهی شد و امروز هم مردم باید همین استحکام و وحدت خود را در مقابل دشمنان داخلی و خارجی نظام حفظ و توطئه های آنها را خنثی کنند.

وی افزود: این انقلاب و نظام و کشور مال مردم است و مردم حق خود را از مسئولینی که فقط به فکر پست و مقام هستند خواهند گرفت و صندلی آنها را خواهند شکست. امروز در کنار برخی مسئولین پست طلب، مسئولینی هستند که شب و روز برای آنها معنای ندارد و همواره در راه خدمت به مردم تلاش می‌کنند ولی متاسفانه وجود برخی مسئولین دنیا طلب که به هر چیزی جز خدمت به مردم فکر میکنند موجب سخت شدن مشکلات برای مردم شده است. چطور ممکن است فردی، میلیاردها تومان وام بگیرد و برای بازپرداخت آن هیچ وقت مورد مواخذه قرار نگیرد ولی یک جوان برای گرفتن یک وام مشاغل ۱۰ میلیون تومانی باید هزاران بدبختی و سختی را درمان کند. مسئولین باید شجاع باشند و مقابل اینگونه فسادها بایستند تا موجب دلگرمی مردم شوند.

جواد حسن زاده فرماندار شهرستان باخرز نیز در این مراسم با اشاره به خدمات ارزنده انقلاب اسلامی گفت :رهایی از یک استبداد جعلی 2500 ساله و ظهور اسلام برپایه ولایت مطلقه فقیه که محور مردم مداری ایستاده است ویژگیهای انقلابی است که برخاسته از بصیرت دینی و سیاسی است .

رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان باخرز افزود در دهه فجر امسال شاهدبهره برداری از 32 پروژه باصرف اعتبار15 میلیارد تومان در شهرستان باخرز بودیم که افتتاح این پروژه ها غبار محرومیت را از چهره برخی روستاها پاک کرده است .وی یادآور شد نهال انقلاب اسلامی ایران به دست شما مردم رشید در این خاک مقدس زده است و امروز هم که به درختی تنومند تبدیل شده است به پشتیبانی شما مردم نیاز روز افزون دارد زیرا روحیه استکبار ستیزی این انقلاب دشمنان قسم خورده را عصبانی تر کرده است .

 

انتهای پیام/