به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار حسن ناگهانی، فرمانده انتظامی تایباد دیشب در جمع خبرنگاران بیان کرد: شور و شعور مردم ولایت مدار از یک سو و شوق رهایی از بند و ستم حکومت ظالمانه از سوی دیگر موجبات فراگیری انقلاب اسلامی در تمام نقاط کشور شد و طلوع فجر را مژده می داد، تا سرانجام در 22 بهمن 1357 انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و عزم و اراده امت اسلامی بر قدرت پوشالی و استبدادی طاغوت فائق آمد.


وی در ادامه افزود: یکی از صحنه‌هایی که ملت ایران می‌تواند پاسخی محکم به دشمن دهد، روز 22بهمن ماه است که هم با رهبر تجدید پیمان می‌کنند و هم مشتی محکم بر دهان دشمنان می‌زنند، مردم امسال هم با حضور گسترده خود در این حماسه ملی پاسخی سخت به اظهارات غربی‌ها خواهند داد.


ناگهانی با بیان اینکه خدمت در راستای تأمین امنیت حماسه 22 بهمن افتخاری بزرگ برای نیروهای انتظامی است، اظهار کرد: حضور یکپارچه مردم کشور در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن نشان خواهد داد که مردم حامی نظام و اعتقادات خود هستند و بر روی اصول خود باکسی معامله نخواهند کرد.


وی ابراز کرد: مأموران نیروی انتظامی در همه رده ها خدمت رسان به مردم بوده و برای برقراری امنیت در همه صحنه های انقلاب خود را آماده کرده و در کنار مردم در راهپیمایی شرکت می کنند تا بار دیگر اقتدار ایران اسلامی را به نمایش درآورند.

انتهای پیام/