به گزارش صبح توس؛ در دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ساختمان شورای شهر، ایستگاه شماره دو آتش نشانی، مرکز سلامت روان، چهار و نیم کیلومتر احداث شبکه برق و پروژه اصلاح و توسعه شبکه آب شرب شهر کاریز به بهره برداری رسید.

 

امین شاه گلی، شهردار کاریز در مراسم بهره برداری از ساختمان اداری شورای اسلامی شهر و ایستگاه شماره دو آتش نشانی و خدمات ایمنی کاریز عنوان کرد: شهرداری کاریز امسال در راستای خدمت رسانی به شهروندان عزیز پروژه های زیادی را در سطح شهر اجرا کرده است. اولین پروژه ساختمان اداری شورای اسلامی و ایستگاه شماره دو آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان که ۱۶۵ میلیون تومان از اعتبارات ملی و ۸۵ میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی جهت احداث این ساختمان هزینه شد.

 

وی افزود: کلنگ این ساختمان در شهریورماه امسال در هفته دولت زده شد و در مدت پنج ماه و با مدیریت جهادی امروز به بهره برداری رسید.

 

مهدی عزتی، مدیر بهزیستی شهرستان تایباد در آیین افتتاحیه مرکز سلامت و روان محلی تدبیر کاریز ضمن اشاره به اشتغالزایی مستقیم برای دو نفر در این مرکز سلامت، عنوان کرد: آخرین پروژه بهزیستی که در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد، این مرکز سلامت و روان است که با استفاده از پتانسیل بومی این منطقه با اعتبار 100 میلیون ریال راه اندازی شده است.

 

مرتضی اشراقی در مراسم بهره برداری پروژه اصلاح و توسعه شبکه آب شرب شهر کاریز اطلاعات این پروژه را اینگونه شرح داد: سه هزار و 500 متر لوله گذاری، 300 فقره نوسازی و بازسازی انشعابات مشترکین، 100مورد تعویض کنتور فرسوده و ساخت چهار باب حوضچه شیرآلات در این پروژه اجرا شده است.

 

رییس اداره آب و فاضلاب شهری شهرستان تایباد هزینه کل پروژه اصلاح و توسعه شبکه آب شرب شهر کاریز را سه میلیارد ریال عنوان کرد.

 

در پایان برنامه های امروز ستاد دهه فجر شهرستان تایباد، پروژه توسعه شبکه فشار متوسط شهر کاریز، با حجم چهار و نیم کیلومتر و اعتبار 220 میلیون تومان از محل منابع داخلی اداره برق شهرستان تایباد جهت پایدارسازی شبکه برق و کم شدن زمان خاموشی در شهر کاریز به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/