به گزارش صبح توس؛ حسین شرافتی راد، فرماندار تایباد صبح بیست و یکم بهمن ماه در مراسم بهره برداری از پروژه های شهرداری کاریز عنوان کرد: امروز ساخت و آبادانی کشور بدست مدیران جهادی، باشهامت و با جسارت اتفاق می افتد.

 

وی ادامه داد: دلیل پایداری انقلاب اسلامی ایران پس از چهل سال، کار و تلاش و خدمت صادقانه است؛ دشمن هم از همین شاخصه ها می ترسد.

 

فرماندار تایباد تصریح کرد: امسال شهرداران سه شهر تایباد، مشهدریزه و کاریز با مدیریت جهادی پروژه های بسیار خوب و باکیفیتی را در کمتر از شش ماه به بهره برداری رساندند.

 

وی اضافه کرد: مبلمان شهری کاریز، مبلمان قابل قبولی شده و امروز شهر کاریز با تایباد در حال رقابت کردن است؛ امیدواریم روزی این دو شهر به هم وصل شوند.

 

وی باتاکید بر اینکه در ادارات دست رد به سینه هیچ ارباب رجوعی نباید زده شود، خطاب به مدیران گفت: باید به همه ی اشخاصی که به ما در ادارات و نهادها مراجعه می کنند، راهکارهای لازم و قانونی را برای حل مسئله و مشکل آنها ارائه دهیم.

 

شرافتی راد به فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: دشمن با فراخوان زدن و استفاده از تاکتیک های گوناگون دست و پا می زند تا مردم را از شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدارد.

 

وی ضمن اشاره به اینکه دشمن قصد دارد بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد کند، بیان کرد: از شما دعوت می کنم که فردا باحضور پررنگ خود جواب همه دشمنان اسلام و انقلاب را بدهید و یکبار دیگر ارادت خود به نظام، انقلاب، قرآن و اسلام را نشان دهید، چراکه شش هزار خبرنگار داخلی و خارجی حماسه فردا را به تصویر خواهندکشید.

 

انتهای پیام/