به گزارش صبح توس؛ همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر ساختمان اداری شورای اسلامی شهر و ایستگاه شماره دو آتش نشانی و خدمات ایمنی کاریز صبح امروز افتتاح شد.

 

امین شاه گلی، شهردار کاریز در این مراسم عنوان کرد: شهرداری کاریز امسال در راستای خدمت رسانی به شهروندان عزیز پروژه های زیادی را در سطح شهر اجرا کرده است. اولین پروژه ساختمان اداری شورای اسلامی و ایستگاه شماره دو آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان که 165 میلیون تومان از اعتبارات ملی و 85 میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی جهت احداث این ساختمان هزینه شد.

 

وی افزود: کلنگ این ساختمان در شهریورماه امسال در هفته دولت زده شد و در مدت پنج ماه و با مدیریت جهادی امروز به بهره برداری رسید.

 

شهردار کاریز تصریح کرد: پروژه دوم سال 96،  آسفالت 40 هزارمتر مربع از معابر سطح شهر با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان است که 250 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و مبلغ 750 میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی در قالب کارکرد ماشین آلات شهرداری و خرید و پخش آسفالت کارخانه شهرداری تایباد تهیه کردیم.

 

وی خاطرنشان کرد: اکثر معابری که امسال آسفالت کردیم در مرکز شهر و در بافت قدیمی شهر بود که رضایت شهروندان را در پی داشت.

 

شهردار کاریز ابرازکرد: در بحث عقب نشینی، امسال بیش از 80 منزل مسکونی را تخریب کردیم که جا دارد از شهروندان عزیز و مالکین این منازل که با شهرداری در بازگشایی راه برای تردد بهتر عموم مردم همکاری کردند، تقدیر و تشکر کنیم.

 

شاه گلی گفت: امسال از محل اعتبارات داخلی شهرداری بیش از چهارهزارمتر خیابان های سطح شهر با اعتباری بالغ بر 135 میلیون تومان جدول کشی و همچنین بیش از 1600 متر مربع از پیاده روهای شهر با هزینه 32 میلیون تومان موزاییک شد.

 

وی خاطرنشان کرد: دربحث آتش نشانی شهرداری دارای سه ماشین سنگین، نیمه سنگین و پیش رو با تجهیزات کامل است که علاوه بر شهر، روستاهای اطراف و جاده های برون شهری را نیز تحت پوشش قرار می دهند.

 

وی یادآورشد: امسال شهرداری کاریز با همکاری آموزش و پرورش اقدام به آسفالت محوطه های دو مدرسه شهید اسدی و شهید چمران با مساحت 3800 مترمربع کرد که امیدواریم معلمان و دانش آموزان از این پس استفاده بهتری از محوطه های این دو مدرسه داشته باشند.

 

لازم به ذکر است همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ساختمان شورای شهر، ایستگاه شماره دو آتش نشانی، مرکز سلامت روان، چهار و نیم کیلومتر احداث شبکه برق و پروژه اصلاح و توسعه شبکه آب شرب شهر کاریز به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/