مهدی حسین زاده در گفتگو باصبح توس؛ بیان کرد: یکی از کارهای اصلی خبرنگاران پیگیری مطالبات مردم برای آبادانی شهر است که به عنوان قشر فرهنگی جامعه نقش به سزایی در آگاه سازی مردم دارند.

 

وی با اشاره به این که امروز مخاطب رسانه ها و مطبوعات همه اقشار جامعه هستند، افزود: رسانه‌ها از شریان های اساسی هر جامعه بوده که تاثیر زیادی بر مردم دارند از این رو لازم و ضروری است فعالان رسانه ای شهرستان در حوزه های مختلف خبری شناسایی شوند.

 

رئیس انجمن خبرنگاران تایباد گفت: اصحاب رسانه جایگاه ویژه ای در پازل پیشرفت فرهنگی جامعه دارند که باید در کنار تمامی موانع و کمبود ها، کمک کرد تا این تکه از پازل برای مقابله با جنگ نرم دشمن همیشه سرپا نگه داشته شوند.

 

راه اندازی دفتر انجمن خبرنگاران تایباد یک ضرورت اساسی بود

 


حسین زاده با اشاره به راه اندازی دفتر انجمن خبرنگاران در ایام الله دهه فجر، گفت: راه اندازی دفتر انجمن خبرنگاران تایباد یک ضرورت اساسی بود که با کمک خیران مردمی با اعتبار 70 میلیون ریال در اداره ارشاد اسلامی شهرستان راه اندازی شد.

 

وی اظهارکرد: امید است راه اندازی این دفتر گامی اساسی در مسیر ساماندهی امورخبرنگاران تایباد باشد و زمینه ترویج همدلی و وحدت بیش از پیش اصحاب رسانه این شهرستان را فراهم کند.

 

رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان تایباد ابرازکرد: شهرستان تایباد با حدود 120 هزار نفر جمعیت دارای 17 خبرنگار در حوزه های متفاوت صدا و سیما، خبرگزاری ها، روزنامه های سراسری و استانی و کانال های تلگرامی است.

 

لازم به ذکر است؛ یکی از مهم ترین خصوصیات دفتر انجمن خبرنگاران تایباد همجواری آن با مزار شهدای گمنام شهر است.

 

انتهای پیام/