به گزارش صبح توس؛حجت الاسلام محمد علی میری در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: ای بندگان خدا بدانید تقوا دژی محکم و شکست ناپذیر است؛ اما هرزگی و گناه  خانه ای در حال فرو ریختن و خوار کننده است که ساکنان از خود دفاع نخواهد کرد.

 

امام جمعه مه ولات راه برون رفت از مشکلات کشور را توجه به فرمایشات رهبری دانست و تصریح کرد: بایستی شناخت و پایبندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی،آزادی،جمهوری اسلامی،انقلابی ماندن و اتکا به سرمایه های داخلی مورد توجه جدی همگان قرار گیرد.

 

وی تاکید کرد: اعتماد به نیروی جوان و انقلابی و قطع امید از بیگانگان و توجه جدی به تولید علم و نوآوری علمی،مدیریت جهادی،مقابله با نفوذ و مردمی کردن اقتصاد و فرهنگ و دخالت دادن مردم در امور اسلامی و راه حفظ انقلاب اسلای است.

 

امام جمعه مه ولات خاطرنشان کرد: هر سال راهپیمایی 22 بهمن بهتر از سال گذشته برگزار شده است و بدون تردید امسال هم با این حقیقت مواجه می شویم که راهپیمایی این روز بهتر از سال گذشته برگزار خواهد شد.

 

حجت الاسلام میری ضمن تاکید و حضور مردم شهید پرور مه ولات در راهپیمایی 22 بهمن یادآور شد: شرکت شما مردم انقلابی و ولایی در راهپیمایی 22 بهمن به منزله اصلی ترین پشتوانه مردمی بر جریان انقلاب و نظام اسلامی است و حضور مردم موجب یاس و ناامیدی دشمن و استکبار جهانی خواهد بود.

 

انتهای پیام/