مولوی شرف الدین جامی الاحمدی در گفتگو با خبرنگار صبح توس، با تبریک فرارسیدن یوم الله 22 بهمن، گفت: حضور گسترده مردم انقلابی شیعه و اهل سنت در راهپیمایی 22 بهمن موجب ناامیدی هرچه بیشتر دشمنان قسم خورده، اسلام انقلاب و مسلمانان خواهد شد.

 

مولوی جامی الاحمدی افزود: بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخار آفرین انقلاب اسلامی ایران که با رهبری خردمندانه جانشین برحق بنیانگزار جمهوری اسلامی به موج شکوفایی رسیده است و در مسیر پیشرفت و رشد و تعالی هرگز از تلاش و کوشش لحظه ای از پا نایستاده و هر روز در سطح منطقه و جهان به دستاوردی بزرگ دست یافته و خاری در چشم سران استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار شده است.

 

وی با دعوت از مردم شریف شیعه و اهل سنت تربت جام در راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: مردم انقلابی شیعه و اهل سنت این شهرستان یک بار دیگر با حضور آگاهانه، دشمن شکن و عزت آفرین خود در راهپیمایی 22 بهمن وحدت و اتحاد ملی، همبستگی و همدلی،انسجام اسلامی و عشق به ارزشهای والای انقلاب اسلامی را ترسیم خواهند کرد.

 

امام جمعه اهل سنت تربت جام تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث خواهد شد دشمنان وحدت و اتحاد ملی مردم را ببینند و آنان را در طراحی و پیاده سازی توطئه شومی که با اختلاف و تفرقه می خواستند میان مردم و مسئولان ایجاد کنند ناکام شوند.

 

مولوی جامی الاحمدی با اشاره به تحرک های جدید استکبار در منطقه عنوان داشت: حضور نیروهای داعش در افغانستان نشانه می دهد نقشه های شومی برای این منطقه کشیده اند و چنانچه مراقب نباشیم و فریب جریان های انحرافی را بخوریم تربت جام مورد تهدید جدی است.

 

وی ابراز کرد: حضور علمای بصیر و مردم همیشه در صحنه انقلاب باعث شده است وحدت این منطقه در ایران اسلامی مثال زدنی باشد و این شهر را پایخت وحدت بنامند و به لطف خدا در 22 بهمن امسال نشان خواهیم شیعه و اهل سنت پای آرمان های انقلاب محکم ایستاده اند.

 

انتهای پیام/