مهرداد کریم زاده در گفتگو با صبح توس؛ شهر مشهدریزه با جمعیت 10هزار و دویست نفر و مساحت 283 هکتار در سال 85 از تجمیع دو رستای ریزه و مشهدریزه افتتاح شد.

 

وی ضمن تشکر از مردم شهر مشهدریزه، تصریح کرد: با مشارکت مثال زدنی مردم این شهر، 54درصد املاک سطح شهر جهت بازگشایی معابر تخریب شده است که بالاترین رکورد در کشور است و به اعتقاد بنده این رکورد دیگر دست یافتنی نخواهدبود.

 

کریم زاده گفت: از ابتدای دوره پنجم شورای اسلامی شهر، مقدار 13 کیلومتر جدول گذاری در معابر سطح شهر انجام شده است که تقریبا به انتهای جدول گذاری معابر کل شهر رسیده ایم.

 

وی عنوان کرد: در دهه فجر امسال چهار پروژه مهم با مبلغ یک میلیارد و 579 میلیون تومان به بهره برداری رسید که بزرگترین آنها پروژه اصلاح توسعه معابر سطح شهر با مبلغ یک میلیارد و 20 میلیون تومان بوده است.

 

وی ادامه داد: احداث و تجهیز سالن ورزشی فرهنگی شهرداری، دیگر پروژه مهم ما با اعتباری معادل 420 میلیون تومان که یکی از درخواستهای مکرر مردم شهر بوده است. زمین این سالن ورزشی به صورت رایگان توسط مالکان آن در اختیار شهرداری قرار گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

شهردار مشهدریزه با اشاره به اینکه 25 تیم ورزشی در پنج رشته ورزشی در شهر مشهدریزه فعالیت می کنند، افزود: سالن ورزشی بعدی را با همین مساحت 924 متر مربعی در ضلع شمالی این سالن بزودی کلنگ زنی و احداث خواهیم کرد.

 

وی بیان کرد: پروژه سوم دهه فجر امسال، احداث کارگاه تولیدات قطعات بتونی با مساحت سه هزار و 200 متر مربع با اعتباری معادل 44 میلیون تومان می باشد که برای سه نفر اشتغال ایجاد کرده است، زمین این کارگاه را نیز مردم به صورت رایگان در اختیار شهرداری قرار دادند.

 

وی خاطرنشان کرد: 20 هکتار پازل های بتونی برای سطح شهر لازم داریم که می توانیم از تولیدات خودمان در این کارگاه استفاده کنیم که صرفه جویی بیش از دو میلیاردی را برای شهرداری در پی خواهدداشت.

 

وی پازل معابر سطح شهر را چهارمین پروژه مهم شهرداری در دهه فجر اعلام کرد و گفت: در برخی از معابر سطح شهر به جای آسفالت از پازل استفاده شده است؛ تعداد 18 خیابان به مساحت چهارهزارمتر مربع با اعتبار 95 میلیون تومان اجرای پازل داشته ایم.

 

انتهای پیام/