به گزارش صبح توس،  علیرضا قامتی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به جزئیات این خبر اظهار داشت: با پیگیری هایی که چندی قبل از طریق بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس انجام شده، مقرر شد که در دهه فاطمیه آتی دو شهید گمنام در قوچان تشییع و در محل دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان به خاک سپرده شوند.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون وضعیت نامناسب و عدم تکمیل المان مزار شهدای گمنام قوچان نیز گفت: به واسطه طولانی شده اجرای سازه و المان این پنج شهید گمنام شرمنده هستیم.

وی ادامه داد: به دلیل برودت هوا و شرایط نامناسب جوی و همچنین مشکلات اعتباری و قصور و کم کاری پیمانکار اجرای المان مزار شهدای گمنام با تاخیر زیادی همراه بوده است.

قامتی در پاسخ به سوالی پیرامون طرح یک طرفه کردن خیابان های اصلی و حل معضل ترافیک شهرستان نیز خاطر نشان کرد: یک طرفه کردن خیابان های اصلی را از دستور کار شورای ترافیک خارج کرده ایم زیرا مخالف کارها و اقدامات غیرکارشناسی هستیم.

رئیس شورای اداری قوچان تصریح کرد: هر تصمیمی که قرار است در این زمینه گرفته  شود می بایست از ابعاد مختلف از جمله امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و ترافیکی مورد تحلیل و بررسی کارشناسی قرار بگیرد و هیچگاه بدون نظر کارشناسی اقدامی در این حوزه انجام نخواهد شد و در شرایط موجود این مساله منتفی می باشد.

انتهای پیام/